„Tiigri puudutus“ - saatekülaline Timo Reinpal; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina 30. aprill 2022 10:30

Astroloog Igor Mang on mai kohta ennustanud nii mõndagi põnevat. Tema sõnul annab kuule tooni Päikese ühendus Uraaniga 5. mail, mis on ühtlasi Karl Marxi sünnipäev. Ilmselt tuuakse Marxi kapital uuesti esile aga pigem negatiivses valguses ja võrdluses teiste majandusõpetustega. Teine tähtsam planeetide ühendus toimub Marsi ja Neptuuni vahel 18. mail. Keeruliseks lähevad rahalised olud. Eriti rasketeks kujunevad 18.-20. kuupäevad.

Saates „Tiigri puudutus“ on seekord külas numeroloog Timo Reinpal, kes on asjatundja sideraalses astroloogias. Ja kuna ees ootavad nii päikese- kui ka kuuvarjutus, siis ei jää tema sõnul üllatused tulemata.

Vaata täpsemalt videost!

Astroloog Igor Mang on mai kohta ennustanud nii mõndagi põnevat. Tema sõnul annab kuule tooni Päikese ühendus Uraaniga 5. mail, mis on ühtlasi Karl Marxi sünnipäev. Ilmselt tuuakse Marxi kapital uuesti esile aga pigem negatiivses valguses ja võrdluses teiste majandusõpetustega. Teine tähtsam planeetide ühendus toimub Marsi ja Neptuuni vahel 18. mail. Keeruliseks lähevad rahalised olud. Eriti rasketeks kujunevad 18.-20. kuupäevad.Saates „Tiigri puudutus“ on seekord külas numeroloog Timo Reinpal, kes on asjatundja sideraalses astroloogias. Ja kuna ees ootavad nii päikese- kui ka kuuvarjutus, siis ei jää tema sõnul üllatused tulemata.Vaata täpsemalt videost!

Maikuu olulisemad astroloogilised tärminid

30. aprill: osaline päikesevarjutus, mis meie laiuskraadil ei ole kahjuks nähtav.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon