Geidi Raud | Video: Brandon Teder 24. aprill 2022 10:22

Rõõmust pakatava Annely Kasela (24) TikTok mõjub kui kärbselint soojal suvepäeval – sinna on jalgupidi kinni jäänud rohkem kui kolm Tartu linnatäit rahvast. Neist suurem osa ei teagi, et tegemist on eestlannaga, kes õpetab argipäevadel koolijütsidele rehkendamist.

„Kas ma olen kuskilt kriidiga koos?“ pärib musta riietunud õpetajanna enne kaamerate käima minemist. Ta saabub otse põhikooli matemaatikatunnist. Annely tudeeris ülikoolis kommunikatsiooni ja kõrvalerialana psühholoogiat. Ometi õpetab ta hoopis reaalainet. Kuidas nii? „Need on kaks klotsi, mis omavahel justkui kokku ei sobi, eks? Juba ülikooli ajal töötasin ma matemaatika tuutorina, aidates eksamiteks valmistuda. Mul on endal matemaatikas väga hea põhi all,“ räägib Annely, kes sattus klassiruumi tahvlile numbreid x-ide ja y-itega vürtsitama programmi „Noored Kooli“ kaudu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

?misasja 23. aprill 2022 11:46
Tikktokker või tokktikker, jube eesti keel.
Urmas 22. aprill 2022 23:47
"Eestlased tunnevad mind aga aktsendi järgi ära." Aktsendi tunnevad ära ka mitte-eestlased. Sai mõned aastad tagasi töötatud ühes EMÜ riigis ja kui tellija tutvustas mind oma inglise filoloogiat õppinud, rahvuselt ukrainlannast lapsehoidjale, siis selle lapsehoidjaga omavahele jäädes ütles kohe mu puuinglise keele häälduse järgi, et olen sealt kusagilt Skandinaavia(ilmakaarte suhtes põhja(s severa)) poolt.

SISUTURUNDUS