„Puuduta mind“ - saatekülaline Evald Kotkasulg; saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina 16. aprill 2022 16:41

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on šamaan Evald Kotkasulg.

Räägime Kotkasulega kevadel kimbutavatest haigustest ja kuidas neist võitu saada. Räägime ka vihast, frustratsioonist, meeleolulangusest. Miks on märtsikuu, mis õnneks seljataga, haiguste ja surmakuu?

Vaata videot!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on šamaan Evald Kotkasulg.Räägime Kotkasulega kevadel kimbutavatest haigustest ja kuidas neist võitu saada. Räägime ka vihast, frustratsioonist, meeleolulangusest. Miks on märtsikuu, mis õnneks seljataga, haiguste ja surmakuu?Vaata videot!

Evald, miks kutsutakse märtsikuud ussi- ja surmakuuks?

Uss, kui selline, on väga hea, aga ta on ka justkui surm, sest tal on väga tugev mürk ja ussiga peab väga ettevaatlik olema. Temaga peab austav olema. Ka minu tervendusprotseduuridel olen inimesi hoiatanud - mürk mürki ei salli.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon