Suunamudija Sten Talivee

Foto: Robin Roots
Toimetas Anu Saagim 25. märts 2022 19:13

Kes on see loll, kes ostab odavale kangale trükitud „Burberry“ mustriga salli näiteks Sadamamarketist või nunnude lillekestega Louis Vuittoni fake kotikesi? Mage! Ära ürita kuuluda klassi, mille vääriline sa tegelikult pole!

„Kes on see loll, kes ostab odavale kangale trükitud „Burberry“ mustriga salli näiteks Sadamamarketist või nunnude lillekestega Louis Vuittoni fake kotikesi? Mage! Ära ürita kuuluda klassi, mille vääriline sa tegelikult pole!“ tulistab Soomes resideeriv suunamudija Sten Talivee.

Mind paneb alati kulmu kergitama võlts brändi nänni kandmine. Kui sul ei ole raha, siis osta südamerahuga oma riided või aksessuaarid Zarast, või H&Mist. Kes on see loll, kes ostab odavale kangale trükitud „Burberry“ mustriga salli näiteks Sadamamarketist? Kindlasti olete tänavapildis silmanud ka neid lillekestega Louis Vuittoni fake kotikesi. Mage! Ära ürita kuuluda klassi, mille vääriline sa tegelikult pole. Jää oma liistude juurde ja tee seda maitsekalt - püsi ajatu ja stiilne ilma otsaette tätoveeritud karjuva brändita!

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99