„Puuduta mind“ saatekülaline astroloog Margot Veidemann

Anu Saagim | Video: Tatjana Ilijna 5. veebruar 2022 19:30

Räägime tunnustatud astroloog Margot Veidemanniga aasta 2022 mõjudest ja saatuslikest täheseisudest. Veidemann ei räägi mitte niivõrd poliitikast ja majandusest kui sellest, kuidas planeedid mõjutavad inimest isiklikul tasandil ja kuidas ka halvas seisus ennast hästi ja rõõmsalt tunda.

„Võibolla ma kurvastan paljusid, aga hinnang aastale 2022 on päris karm,“ tunnistab astroloog samas. „Kuid õnneks on iga inimene ju unikaalne, originaal eksemplar. Seega ei saa ka üldfoon meid kõiki ühtmoodi mõjutada.“ Astroloog räägib otse ja ilustamata, mida on meil oodata lähiaastatel.

Räägime tunnustatud astroloog Margot Veidemanniga aasta 2022 mõjudest ja saatuslikest täheseisudest. Veidemann ei räägi mitte niivõrd poliitikast ja majandusest kui sellest, kuidas planeedid mõjutavad inimest isiklikul tasandil ja kuidas ka halvas seisus ennast hästi ja rõõmsalt tunda.„Võibolla ma kurvastan paljusid, aga hinnang aastale 2022 on päris karm,“ tunnistab astroloog samas. „Kuid õnneks on iga inimene ju unikaalne, originaal eksemplar. Seega ei saa ka üldfoon meid kõiki ühtmoodi mõjutada.“ Astroloog räägib otse ja ilustamata, mida on meil oodata lähiaastatel.

Margot, paluks otse ja ausalt, mida toob meile järgmine aasta?

Ma kurvastan paljusid, sest tegelikult on hinnang järgmisele aastale päris karm. Räägin üldfoonist ja see ei tähenda seda, et kõikidel läheb täpselt nii nagu ma seletan. Iga inimene on unikaalne. Originaaleksemplar, teist samasugust ei ole. On mõeldamatu, et üldfoon mõjutab meid ühtemoodi. Väga palju sõltub kuidas me sellesse suhtume. Mõjud on siiski päris intensiivsed ja karmid.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99