Saatejuhid Alari Kivisaar ja Maribel Vääna

Foto: TV3
Toimetas Helen Reinhold 31. jaanuar 2022 10:26

Remondisaade „Naabrist parem“ naaseb kevadel taas teleekraanile – seda senisest värskema hooga, sest koos Alari Kivisaarega asub saadet juhtima staarisaatest tuntuks saanud Maribel Vääna.

„Mulle meeldivad väljakutsed ja seepärast võtsin ka selle pakkumise vastu. Tõtt-öelda ei oska midagi isegi oodata, sest tegemist saab olema minu esimese saatejuhi-kogemusega. Suurepärane, et saan seda teha niivõrd legendaarse Alari Kivisaare kõrval,“ sõnab Maribel Vääna.

Ka Alari Kivisaar on ootusärev: „Üks pool minust läheb „Naabrist parema“ juubelihooajale vastu tavalise tundega ja teisest küljest lisab uus kaassaatejuht loomulikult ärevust.“

Mida aga võiks saatejuhid teineteiselt õppida? „Kõigi nende asjade jaoks, mida mina temalt õppida tahaks, olen ma natuke liiga vana. Minult võiks Maribel õppida seda, kuidas olla ilus ja seksikas,“ muigab Kivisaar. Maribel aga tunnistab, et Alarilt on õppida, kuidas olla Eesti üks armastatumaid saatejuhte nii teles kui ka raadios. „Ja eks minult on tal õppida seda, kuidas olla nooruslik,“ naerab Maribel.

Varasem Alari Kivisaare kaassaatejuht oli telenägu Keili Sükijainen.