„Hommikusöök staariga“ baar-restoranis Chicago; saatekülaline Elisa Kolk; saatejuht Anu Saagim; restorani programmijuht Karl Kanter

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Karol Kaldoja; Johanna-Kadri Kuusk; Martin Saareväli 26. jaanuar 2022 14:40

Eesti Laulu finaal läheneb vääramatu jõuga. Sellest võtab osa ka laulja ja laulukirjutaja Elisa Kolk (24) looga „Fire“. Kohtusime tulise kaunitariga, kel artistinimeks Elysa, Tallinna ühes populaarsemas peokohas Chicago. Põnevaid teemasid, millest sai hommikusöögil arutletud, jagus kuhjaga. Näiteks väitis Elisa, et kiiresti mõtteid vahetades ja liigutades saab ka kolme tunniga laulu kokku. Loo kirjutamine on üpris kallis ja see ei käi päris nipsust, kuid keegi ei tee tasuta tööd ning kvaliteet ju maksab! Elisa tunnistas, et ta ei häbene oma jõukust ja on õnnelik, et saab teha seda mis talle päriselt meeldib.

Elisa lõpetas 2015. aastal Tartu I muusikakoolis klassikalise laulu eriala. 2016. aastal lõpetas ta Tartu Tamme Gümnaasiumi. Ta osales juba esimestel eluaastatel lastelauluvõistlustel. Juba 13-aastaselt avaldas ta esimese enda kirjutatud loo. 2014. aasta alguses alustas nooruke lauljatar koostööd kitarrist Mart Abroga, kellega koos hakati andma akustilisi kontserte üle Eesti.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad