NAUDIVAD TEINETEIST: Kihlumise järel kujunes paaril välja oma väikene traditsioon. „Igal hommikul kui ärkame, paneb Rauno mulle kihlasõrmuse sõrme,“ on Angela žesti üle õnnelik. Kujundlikult kihluksid nad siis iga päeva alguses justkui uuesti, kuid tegelik põhjus on lihtsam – Angela võtab sõrmuse lihtsalt magamise ajaks ära.

Foto: Erakogu
Kristiina Tilk 19. jaanuar 2022 19:00

„Edaspidi saab sinu elu alati lilleline olema!“ lubas Rauno Angelale, kui ta kinkis tõsielusarja „Armastuse malev“ viimases osas kohtingul talle punased roosid. „Ta vist võttis seda päris tõsiselt,“ muigab Angela. „Lilled on meil iga päev vaasis. Nii juba kuus kuud. Enne kui ühed ära jõuavad närtsida, on uued juba asemel. Olen Raunole küll öelnud, et ta tooks juba need kauapüsivad roosid, kuid tema vaidleb vastu: „Ei! Minu naisel peavad iga päev värsked lilled vaasis olema!““

Angela (20) ja Rauno (30) ei uskunud saatesse kandideerides kumbki, et leiavad sealt endale kaaslase. Armastusest enam ahvatles neid pigem kogemus saada osa sellest, mis toimub teleekraanide taga. Angela sai aga neli päeva tööd teha, kui Rauno uue osalejana malevasse rulaga tuhises. Angela suisa kiljus nägusat noormeest nähes elevusest. Ning sellest hetkest sai neist kahest lahutamatu tandem. „Päevapealt oli kogu elu pahupidi pööratud!“ tunnistavad noored.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad