VAIM JA KEHA ON ÜHENDUSES! Johann Urb: on selge, et meie mõistus on nii võimas, et põhjustab inimestel haigusi. Johann Urb koos abikaasa Rachel Pringle Urbiga.

Foto: Instagram
Merilin Lutsar 17. veebruar 2022 15:00

„Paljude inimeste jaoks tähendabki seks ainult orgasmi. Aga mis saab siis, kui võtta seksist orgasmi osa ära?“ küsib Eestist pärit, kuid Ameerikas elav näitleja Johann Urb (45). Mees avaldab, et tema nooruspõlv oli täis üksildust ja kurbust. See aga tekitas temas huvi oma sisemaailma vastu. Nüüdseks on Johann juba aastaid tegelenud erinevate praktikatega oma hinge- ja seksuaalelu mõistmiseks, ja jagab oma teadmisi koos abikaasaga teistelegi.

Hollywoodis glamuurset näitlejaelu elava Johanni arvates on filmitööstus nagu iga teinegi äri. „Ütleksin, et kogu maailmas põetakse sama haigust. Põlisameeriklased kutsusid seda Wetikoks – miski pole kunagi piisav. Inimesed tahavad alati midagi rohkemat, kui neil on. Seda otsitakse aga valest kohast – väljastpoolt, mitte iseendast. Kui ma saan selle filmi, rolli, kuulsuse, staatuse, raha, siis olen õnnelik. Edu ilma täisväärtusliku eluta on täielik läbikukkumine,“ avaldab Johann, et palju olulisem on leida endas sisemine tasakaal.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99