Inimesed

Täiendatud 15. jaanuaril kell 8 ja 9.30. Täiendatud kell kindlustusseltsi kommentaariga kell 10.

Muusik Tõnu Raadikut tabas Mehhikos eluohtlik südamerike. Kindlustus ei olnud esialgu nõus operatsiooni eest maksma, annetustega saadi vajalik summa kokku vaid mõne tunniga! (79)

Ohtuleht.ee, 15. jaanuar 2022 08:11

Tõnu Raadik

Foto: Martin Ahven

Armastatud muusikut ja näitlejat Tõnu Raadikut tabas Mehhikos reisil olles ootamatu eluohtlik südamerike, kirjutab tema kasutütar Liis Epler reedeõhtuses sotsiaalmeediapostituses. Tõnu pidi kohe operatsioonile saama, kuid kindlustus keeldus esialgu selle eest maksmast, haigla ilma raha saamata opereerimast. Heade Eesti inimeste abiga saadi vaid mõne tunniga operatsiooniks vajalik summa kokku!

„Arstide sõnul vajab ta viivitamatult südameoperatsiooni, aga vaatamata kehtivale kindlustuslepingule keeldub kindlustus haiglale operatsiooni eest maksmast. Väidavad, et kindlustuskaitse katab eluohtlikud olukorrad, kuid mitte südameoperatsiooni,“ kirjutab Epler laupäeva hilisõhtul Facebookis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.01.2022
KÜMME TUNDI LÕIKUSLAUAL! Tõnu Raadiku operatsioon oli arvatust keerukam
15.01.2022
Urmas Sõõrumaa: Tõnu Raadiku juhtum on õpetlik kõigile – raha ja tahtmist võib olla, ent kui väikesed asjad ei toimi, ei maksa ka elu mitte midagi!