Inimesed

STIILIMUUTUS VÕI KELMIKAS EKSPERIMENT? Merylin Nau näitab uutmoodi väljanägemist 

Toimetas Helen Reinhold, täna 20:05

Merylin Nau

Foto: Erlend Štaub

Suunamudija ja tõsielusaate „Rannamaja“ staar Merylin Nau poseerib Instagramis pikkade valgete kiharatega. „Ma olen blond,“ kirjutab naine foto kirjelduses.

Ehkki Instagrami postitatud pildilt võib aru saada, et tõenäoliselt kannab naine fotosessiooni tarbeks parukat ja pole oma tumedaid juukseid tegelikult heledaks pleegitada lasknud, annab foto siiski hea ettekujutuse, milline ta võiks heledapäisena välja näha.

Nau on varasemalt sotsiaalmeedias rääkinud, et oma kauni välimuse rõhutamiseks kulub tal aastas 10 030 eurot. Summa sisse lähevad igakuised kulutused nagu pediküür ja maniküür, kuid ka paar korda aastas kasutatavad teenused nagu kulmuhooldus, juuksur ja laserepilatsioon. Meigile ja nahahooldustoodetele kulutab naine keskmiselt 100 eurot, riietele lausa 400 eurot kuus. „Järgmine kord, kui kutsud deidile ja tahad arve pooleks teha, siis arvesta, et tulen karvaste jalgade, räsus juuste ja näritud küüntega,“ põrutas Merylin meestele.

Samal teemal

31.12.2021
SKANDAALNE 2021 | Noorte kuulsuste koroona ajal peetud pidu, Brigitte Susanne Hunti süüdistati varguses ja Justin McNairni koduvägivallas
12.10.2021
Merylin Nau avameelselt koolikiusamisest: olin korduvalt valmis siit ilmast lahkuma
09.07.2021
VAU! Merylin Nau esindab Eestit Miss Global 2021 võistlusel: ma seekord ei kavatse käega lööma minna
27.05.2021
SAI KÕRINI? Merylin Nau teeb OnlyFansist pausi: olen suutnud alastipiltide ja pornota suure rulli tasku panna