Raamat

KATKEND RAAMATUST | ARKADI POPOV: panin sõrme taldrikule. Ükskord oli see kadunud. Ilmselt meie rott Iljitš selle ära varastas ja ära sõi 

Ohtuleht.ee, 12. jaanuar 2022 19:10

EPA tornis (maaülikooli ühiselamu) elas Jura (vasakul) ja Arkadi toas ka rott Iljitš, kes on pildilt tagasihoidlikult välja jäänud.

Foto: Erakogu

Hädaolukorra meditsiinijuhina sai Arkadi Popovist rahva lemmik, kes torkas silma oma selgete ja professionaalsete sõnumitega. Tema kui arsti kujunemisloos on oma koht ülikoolielul, kuhu kuuluvad ka valge rott nimega Iljitš ning ühikatoas taldrikul seisnud sõrm, sihukene konksu moodi, pruunikas ja formaliinilõhnaline.

Kui Eestit tabas koroonapandeemia esimene laine, siis läks nii mõnigi pea halliks ja närvid keerdusid krussi. Hädaolukorra meditsiinijuht Arkadi Popov tegutses aga ülikiiretel pööretel, ise samal ajal rahulikuks jäädes. Mis nipiga? „Stress võib olla negatiivne või positiivne. Minul oli positiivne stress, sest see oli uus ja väga huvitav väljakutse – super, teeme ära!“ leiab Arkadi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.01.2022
KATKEND RAAMATUST | ARKADI POPOV: patsient ei öelnud ühtegi sõna, vaid andis mulle konkreetselt pasunasse. Virutas vastu nina, nii et mu prillid lendasid eemale
30.10.2021
MÄLUMÄNG | Palju õnne, Arkadi Popov!
11.04.2021
Ene Pajula | Arkadi Popov presidendiks, arvab mammi