Inimesed

TAIS LÕKSUS! Hotelli karantiini pistetud eestlannasid kardetakse kui tuld: toateenindajad jätsid meie kandiku ukse taha ja jooksid siis elu eest peitu (17)

Merilin Lutsar, 14. jaanuar 2022 13:00

Eestlannad sisustavad karantiinis aega humoorikate piltide tegemisega.

Foto: Susann Kõomägi

„Näeme iga päev ainult hotellitöötajaid ja alguses nad kartsid – jätsid meie kandiku ukse taha ja jooksid elu eest kuskile nurga taha peitu. Siis kuuled tasast häält :„Are you okay? (kas kõik on korras? – ingl. k)“ Nüüd on nad iga päevaga julgemaks muutunud – mõni ronib juba tuppa sisse,“ räägivad Tais koroonasse haigestunud ning karantiini jäänud sõbrannad Susann Kõomägi ja Karin Terasmaa.

Susann ja Karin lendasid 24. detsembril päikeselisele puhkusereisile Taisse. Korralik hunnik paberimajandust täidetud ning koroonatestid tehtud, jõudsidki nad pärale. Planeeritud kahe ja poole nädalasest puhkusereisist sai aga ootamatult kuupikkune reis, millest pea pool tuleb tüdrukutel veeta eraldatuna hotellitoas. Ei ujumist, päikest ega ka sotsialiseerumist, sest noored haigestusid koroonaviirusega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.01.2022
VIIMAKS OMETI! Paradiisisaarele lõksu jäänud maailmarändur Liza Lind lasti lõpuks minema: meid jälitati kõikjale, isegi tualetti. See olevat protokoll