MAJESTEETLIK: Fotograaf Paolo Roversi jäädvustatud juubeliportree ei jäta kahtlust – Kate Middletonist on aastatega sirgunud enesekindel ja majesteetlik daam, kes on valmis oma õlgadele võtma kuninganna tiitliga kaasnevat vastutust ja kohustusi. Kuningakoja teatel kannab hertsoginna fotol Elizabeth II-lt laenuks saadud kõrvarõngaid.

Foto: Reuters/Scanpix
Triin Tael 9. jaanuar 2022 13:49

Seljas tulipunane kiisulipsuga pluus, istus Cambridge’i hertsoginna Catherine enda korraldatud kuninglikul jõulukontserdil klaveri taha ning alustas enesekindlalt mängu. „Elegantne ja ometi söakas, tagasihoidlik, kuid heidutamatult esiplaanil, paistis ta viimaks kahe käega kinni haaravat oma rollist tulevase kuningannana,“ õhkas kõmuleht Mirror. Usinast, kuid ujedast pailapsest Kate Middletonist on sirgunud enesekindel 40aastane naine.

Cambridge’i hertsoginna tegi jõulukontserdi salvestusel midagi ennenägematut – saatis poptäht Tom Walkerit klaveril. Briti ajakirjandus ei jõudnud Kate Middletoni etteastet ära ülistada – võime vaid kujutleda, milline olnuks reaktsioon, kui samasuguse spektaakliga oleks üles astunud prints Williami vennanaine Meghan. Kuid tulevase Briti troonipärija Williami kaasa on saavutanud brittide silmis kõigutamatu positsiooni. Uje neiu on aastatega leidnud enesekindluse, stiili ja sihi ning sammub vankumatul sammul elusuurusest suurema rolli, kuninganna rolli poole.

Edasi lugemiseks: