Inimesed

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kethi Uibomägi: kui oled naisterahvas ja avaliku elu tegelane, siis võetakse suur nuga ja torgatakse armu andmata, otse südamesse (9)

LISA KOMMENTAAR

Ku 17. jaanuar 2022 10:56
Eks midagi oma elust võiks ka ju enda teada jätta. Kas peab ikka kõike avalikult jagama?
Kai 12. jaanuar 2022 17:19
Hea kui ta läheks 7 uudistest ära. Tehku oma saade.
Jah 12. jaanuar 2022 16:36
Siis tuleb politseisse avaldus teha. Üks osa inimesi on enne avaliku elu tegelaseks minemist hingeliselt katki. Hingeliselt katkise inimese jaoks on tavaline sõna ka valus, kui see käib vastu oma ettekujutusele, kuidas sõnu kasutatakse. Räigete solvangute jaoks on aga kohus ja avalikustamine. Kui jätab selle torgatud noa varju, siis ei lõpegi see iial ära. Kõik tõeliselt vägivaldsed sõnavõtud tuleb tuua avalikkuse ette ja peavad lõppema kohtus. Ja teise osa suhtes, mis tähendab eriarvamusi, tuleb kasvatada endale terve hingeline seisund. Igaühele on õigus omale elule.
Draibolit 12. jaanuar 2022 15:21
Mitu viga samas artiklis. Esiteks pole mingi Uibomägi avaliku elu tegelane ja mis seal salata, ka mitte kaunitar.
"Hommikusöögi külaliseks on estraadilaulja, näitleja ja telesaatejuht Kethi Uibomägi." 13. jaanuar 2022 06:47
Mina teda enne ei teadnud, kui nüüd telesse tulles hakkas artikleid tulema. Ja see Gruusia saade ka. Ma vist elan kusagil kotis. Hakkan nüüd neid estraadilaule otsima. Ei midagi isiklikku, paistab tore noor naine olevat.
Massa 12. jaanuar 2022 12:10
Kethi, sa oled hea tüdruk. Ära pane tobusid tähele. Tead ju küll - las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi. Ja kõhnemaks minna pole vaja. Nii nõme on vaadata ekraanilt jada tibisid, kes justkui samas valuvormist tulnud. Nagu lõputu jada õdesid. Ole teistmoodi, ole eht. Ei pea avaliku elu tegelasi halvasti kohtlema, see ei pea olema norm. Meie inimestel pole hingeharidust.
Positiivselt positiivne 12. jaanuar 2022 12:08
Ometi üks pidevalt positiivne inimene. Oleks selliseid rohkem, oleks endalgi meel rõõmsam, vaatamata igasugustele kõrgetele hindadele.
ellen 12. jaanuar 2022 11:24
väga lõbus,naersin mitu korda südamest,nii tuttavad olukorrad endal ka
Tilaila 12. jaanuar 2022 11:21
Kuskil pole kirjutatud, et avaliku naise elu peab kerge olema. Mõnes idamaisemas kultuuris ei võeta avalikke naisi üldse omaks vaid saadetakse koju tagasi.