Inimesed

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kethi Uibomägi: kui oled naisterahvas ja avaliku elu tegelane, siis võetakse suur nuga ja torgatakse armu andmata, otse südamesse (9)

Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis, 12. jaanuar 2022 19:32

„Hommikusöök staariga“ restoranis City Grill House; peakokk Anatolijs Pimanovs; saatekülaline Kethi Uibomägi; saatejuht Anu Saagim

Hommikusöögi külaliseks on estraadilaulja, näitleja ja telesaatejuht Kethi Uibomägi. Justkui saatuse enese poolt kokku liidetud särav paar Kethi Uibomägi ning maag Anzori lõpetasid oma romantilise suhte vahetult enne jõule ning on otsustanud jätkata sõpradena. „Draamat otsida ei tasu, pigem mängis elu ette kaardid, mis suhte tuleviku tumendas ja ühise kasvamise võimatuks muutis,“ kinnitab kaunitar meie City Grill House restoranis toimunud meeleolukal hommikusöögil.

TV3 veebiportaalis plahvats möödunud aasta lõpus uudispomm – Kethi andis teada, et on lahku läinud oma kallimast maag Anzorist. Lahkumineku põhjuseks toodi peamiselt see, et paarikesel ei ole võimalik jagada oma elu kahe riigi vahel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.12.2021
Palju õnne! Hing Fekeli perre sündis inglike
29.12.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Kristi Loigo: puugihammustus võib ka elevandi murda
21.12.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Ants Rootslane: kõigis sinu probleemides on süüdi sinu suguvõsa – nii need, kes elavad, kui ka need, kes on ammu surnud
15.12.2021
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Pluuto: mõmisen 90. eluaastani, pole probleemi!