„Puuduta mind“ saates on külas terapeut Kristi Jõeorg ja laste joogaõpetaja Lilian Promet; saatejuhid Anu Saagim ja Dali Getter Karat.

Video: Karol Kaldoja
Anu Saagim | Video: Karol Kaldoja 23. jaanuar 2022 10:40

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Terapeut Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külalisteks on mentor ja terapeut Kristi Jõeorg ning laste joogaõpetaja Lilian Promet. Kuigi sooviksime uut aastat alustada helgemate toonidega, tuleb siiski tunnistada, et laste ja noorte halvenev vaimne tervis on teema, mis paljudel südamel. Miks on noorte enesetapud tabuteema? Ka vanemad on stressis, kuidas neid maha rahustada? Kuidas hoida teismelise elurõõmu elus?

Vaata videot!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Terapeut Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külalisteks on mentor ja terapeut Kristi Jõeorg ning laste joogaõpetaja Lilian Promet. Kuigi sooviksime uut aastat alustada helgemate toonidega, tuleb siiski tunnistada, et laste ja noorte halvenev vaimne tervis on teema, mis paljudel südamel. Miks on noorte enesetapud tabuteema? Ka vanemad on stressis, kuidas neid maha rahustada? Kuidas hoida teismelise elurõõmu elus?Vaata videot!

Kristi Jõeorg on mentor, terapeut ja Meaningful Talks kaaslooja, kes on viimased seitse aastat tegutsenud ettevõtluses. Ta on alustanud ja juhtinud edukalt tööohutusega seotud ettevõtet ning toimetanud ka teistes ettevõtlusvaldkondades. Kokkuvõttes on ta ema, elukaaslane, ettevõtja, unistuste elluviija, südamega maailma vaatleja ja märkaja.

Enda kohta ütleb Kristi, et ta on „hullumeelne“ ettevõtja, kellel on kogu aeg palju huvitavaid ideid. Erinevates valdkondades tegutsemine on tema sõnul rikastanud igapäevaelu ja andnud tohutu suure panuse isiklikku arengusse.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99