Tõnis Mägi

Foto: Teet Malsroos
Geidi Raud 27. detsember 2021 10:09

Alates teisest jõulupühast toimuma pidanud Tõnis Mägi aastalõpukontserdid jäävad ära, sest muusiku perekond on nakatunud koroonaviirusesse.

„Kahjuks ei toimu Tõnis Mägi aastalõpukontserdid, kuna esineja osutus lähikontaktseks,“ seisab Piletilevi kodulehelüljel.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (82)

Elsa 27. detsember 2021 17:50
Tõnise lauldud imelisi laule, " Koit" kaasa arvatud jäävad ikka tema lauludeks ja ma sooviksin ka neid edaspidi ainult tema suust kuulda. Ta on suurepärane laulja, vanameister ja tema isiklik elu ei puutu siiia. Näiteks väga paljud tunrud näitlejad on lahutanud, aga nende unustamatud rollid selkest ju ei muutu.
Kai 27. detsember 2021 15:01
Ega Tõnis Mägi pole süüdi, et ei ole korralikku vaktsiini, mis tõesti kaitseks ja mitu aastat jutti. Kui oleks selline n.ö. päris vaktsiin, mitte eksperimentaalne ja oleks kaitse vähemalt 2. aastat ja peale vaksineerimist inimesed ei invaliidistuks, vaksiks ennast kindlasti rohkem inimesi. Kõige õigem, aga oleks ikka tõhus ravim leida ja teha see kõigile kättesaadavaks. Tõnis Mägi on vastutustundlik ja on karantiinis, milleks küll tema kallal närida?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS