Inimesed

„Lääne tehniline, hingetu tsivilisatsioon on kui Titanic, mis on juba kokku põrganud jäämäega!“

Igor Mang: taevakaart näitab, et vaesust ja rahulolematust tuleb juurde ning see teeb inimesed veel kurjemaks (41)

Sirje Presnal, 22. detsember 2021 22:30

Igor Mang

Foto: Martin Ahven

Õige pea, veebruari esimesel päeval, asub aastat valitsema sinine vesitiiger. Ehkki oleme viimaste aastate ahistavast olukorrast väsinud, näitab taevakaart, et olud ei lähe palju paremaks ka tiigriaastal. „Vaesust ja rahulolematust tuleb juurde ning see teeb inimesed veel kurjemaks,“ sõnab tähetark Igor Mang. Teisalt – Jupiteri ja Neptuuni ühendus Kalade sodiaagimärgis ütleb, et paljud pöörduvad vaimsema ja loodussäästlikuma elulaadi juurde. Tsivilisatsiooni päästa enam ei saa, küll aga elu maakeral.

Astroloogia õpetab, et elu on tsükliline – kõigel on algus ja kõrgpunkt, siis tuleb langus ja surm. Nii on see loomade elus, inimese ja riigi elus ning ka tsivilisatsiooniga. Traagiline, aga paratamatu. Tähetark Igor Mang, kes on juba kümneid aastaid praegusele tsivilisatsioonile kadu kuulutanud, kinnitab, et nüüd ongi lõpp käes. Ning nõnda näitavat ka taevakaart. „Märgid ütlevad, et Lääne tsivilisatsioon on jõudnud oma languses lausa lõppfaasi,“ sõnab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.11.2021
Pihtas-põhjas! Igor Mang nägi ette nii valitsuse vahetust, migrandikriisi Poola piiril kui ka Tõnis Möldri tagasiastumist
13.10.2021
IGOR MANGI VALIMISKOMPASS | Tähetark annab nõu, kelle poolt enda hääl anda
23.06.2021
Igor Mang hoiatab: jaaninädala teises pooles suureneb õnnetuseoht