Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 22. detsember 2021 10:45

„Seksi ja linna“ näitlejannad Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ja Kristin Davis tegid avalduse seoses kolme vägistamissüüdistusega oma kolleegi Chris Nothi aadressil.

Carrie (Parker) abikaasat Mr Bigi kehastav Noth (67) lõi kaasa „Seksi ja linna“ järje „And Just Like That“ esimeses osas. Nüüdseks on juba kolm naist kirjeldanud, kuidas Bigi osatäitja – kahe lapsega pereisa – on neid seksuaalselt kuritarvitanud. Nixon, Parker ja Davis kinnitavad sotsiaalmeediasse postitatud avaldusel, et toetavad Nothi väidetavaid ohvreid.

„Kurvastasime väga, kuuldes Chris Nothi vastu esitatud väiteid. Toetame naisi, kes on esile astunud ja oma valulisi üleelamisi avalikkusega jaganud. Teame, et see on kindlasti väga raske, ning tunnustame neid,“ vahendab Today.com.

Femalefirsti teatel on Noth seksiskandaali tõttu vallandatud telesarjast „The Equalizer“, kus ta on seni kehastanud CIA agenti William Bishopit. Universal Television ja CBS teatasid ühisavalduses, et Noth uute osade filmimisel ei osale. „Seksi ja linna“ täht on saanud sule sappa ka oma artistiagentuurist, mille hõlma alla ta oli läinud alles kolm kuud tagasi.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

naiselikkus 22. detsember 2021 13:57
Väga naiselik käitumine - võtame mehelt aastate jooksul kõik, mis tal anda on ja siis viskame minema ning hävitame. Kõige ohtlikum amet USAs on näitlemine...
no 22. detsember 2021 13:33
huvitav jah. Mees vist juba 60 vm ja terve selle kümneid aastaid kestnud sexseriaali jooksul, kui tuhanded hullunud fännid mr Big järele jooksid ja õhkasid, piltlikult öeldes ise püksi ronisid, ei olnud ühtegi skandaali?! Ja loomulikult naised, kes ise püksi ronivad, need ei ole ju kunagi milleski süüdi! Nüüd siis, kui vana mees juba, on äkki sellised süüdistused... Huvitav, et need sexilinna näitlejad, kas neid ei ahistatud, kui selline.. Äraspidine maailm.Tühistamine jätkub..
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS