Daniel Craig oma esimeses Bondi-filmis „Casino Royale“ (2006).

Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 13. detsember 2021 15:29

Daniel Craig pani filmiga „007: Surm peab ootama“ James Bondi ameti maha. Filmisaaga produtsent Barbara Broccoli peab NME.comi teatel võimalikuks, et tulevikus on legendaarne agent 007 mittebinaarne.

Aastaid on pillutatud nimesid, kellest võib saada Daniel Craigi mantlipärija - esirinnas on mustanahaline Idris Elba, sageli on välja pakutud ka Tom Hiddlestoni ja Henry Cavilli. Kõneldud on koguni võimalikust nais-Bondist, kuid saaga kauane produtsent Barbara Broccoli kinnitas hiljutises podcast'is „Girls On Film“ oma vankumatut seisukohta: ülimehelik Bond jääb ka edaspidi meheks.

Ent kui podcast'i juht Anna Smith küsis, kas 007 võib tulevikus olla mittebinaarne, vastas Broccoli: „Kes teab? Ma arvan, et see on lahtine. Peame lihtsalt leidma õige näitleja.“

Samal teemal

Kommentaarid  (19)

Super 14. detsember 2021 13:10
Daniel Craig tegi vapustavat tööd viies lati nii kõrgele, et siit edasi on keeruline enam paremaks minna. Sir Sean Connery keeraks hauas ringi kui järgmist Bondi ei mängiks samuti tugev alfaisane.
MI6 13. detsember 2021 23:51
Süda läheb alati läikima, kui mingit Rootsi asutuse reklaamklippi telkus näen. No ja nüüd siis Bond ka veel?? Väga vabandust, aga sellega oleks saagal kriips peal ka.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS