Liisa Mugra, Katariina Loog | Video: Mari Luud, Hannes Dreimanis 11. detsember 2021 10:39

Alateadlik võistlus Eesti suurimate linnade vahel on käinud pikki aastaid. Tartlaste meelest pole Tallinn normaalne koht, kus elada. Pealinlased kipuvad arvama, et Tartu on halbade mõtete linn. Kumma linna jõuluturg teeb aga teisele silmad ette? Õhtulehe reporterid käisid asja uurimas.

Kummal jõuluturul saab karussellisõiduga lapsemeelsust nautida ka täiskasvanu? Kummal turul saab jõuluvanale patsi lüüa ja temaga koos saanisõitu teha? Kummalt turult saab kahmata rohkem riidekraami? Kummal turul saab pugeda sõna otseses mõttes põhku? Vaata videost!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Pille 15. detsember 2021 17:59
Miks te, ajakirjanikud, sõnastate selle võistlusena ja justkui "sõjana" (lahing on sõjandustermin) ? Tartus on oma jõuluturg ja Tallinnas on oma jõuluturg. Meie ühiskonnas on niigi ülearu palju vastandumist ja võistluslikkust. Sõnas on vägi ja sõnadega kujundatakse hoiakuid. Mina näen antud olukorda pigem nii, et jõulud on ühendavaks asjaoluks - nii Tartus kui Tallinnas on jõuluturg. Olen külastanud mõlemat ja mõlemad meeldisid. Kumbki oli omamoodi ja üldse ei kutsunud võrdlema.
Mari 15. detsember 2021 10:54
See ongi huvitav ja kutsub külastama, kui iga turg on erinev. Rahulikku jõuluaega!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS