Inimesed

Täiendatud! Algselt avaldatud 28.11 kl 19.04.

LASI RUTTU JALGA: vägivaldne strippar Justin McNairn ei jätnud Eestimaalt põgenedes abikaasale alles isegi mikrolaineahju (20)

Kroonika, Toimetasid Sten Kohlmann, Geidi Raud, 29. november 2021 20:46

Justin McNairn

Foto: Martin Ahven

Pühapäeval saatis üks tähelepanelik lugeja Elu24-le foto, kus Justin McNairni on näha Tallinna lennujaamas. Kroonika ajakirjanik ja Justini abikaasa Triinu Liisi sõbranna Anna-Maria Veidemann-Makko kinnitas esmaspäeval „Seitsmestes“, et austraallane on Eestist lahkunud.

„Ma võin öelda, et Triinu Liis on tagasi kodus. Vihjed, et Justin on Eestist lahkunud, vastavad tõele. Kas just Austraaliasse, aga Eestist ära,“ rääkis Veidemann-Makko, et Justin läks pühapäeval Istanbuli lennule. Türgist väljuvad jätkulennud aga ka Austraaliasse. „Triinu Liis jõudis täna peidupaigast koju. Kodu oli alles, härra oli kõik oma asjad kaasa pakkinud, kaasa arvatud mikrolaineahju – ainukese eseme, mis oli abielu jooksul tema poolt soetatud. See oli stepslist välja tõmmatud ja minema viidud,“ kirjeldas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.11.2021
EESTIST LAHKUNUD JA VAIKIV STRIPPAR! Kas Justin McNairn pääseb karistuseta?
27.11.2021
PÄEVAD PÄRAST VÄGIVALLA ILMSIKSTULEKUT | Justin McNairnil juba uus naine? Triinu Liis: olen sõbranna juures, ega ei julge koju minna, kui mees seal on
26.11.2021
STRIPPAR JUSTINI AASTA EESTIS: vägivallasüüdistuse saanud austraallane noris staaridega tüli, viis kassid varjupaika