„Eesti laulu“ teine veerandfinaal

Foto: Erki Pärnaku
Katharina Toomemets 27. november 2021 22:44

„Eesti laulu“ teine veerandfinaal on peetud ja järjekordsed viis poolfinalisti selgunud. Televaatajate häältega pääsesid edasi Frants Tikerpuu ja Triin Niitoja, Helen ning Andrei Zevakin ja Grete Paia. Žürii kaks enim punkte kogunud artisti olid Jyrise ja Kaia-Liisa Kesler!

Esimeses veerandfinaalis tagasid endale koha poolfinaalis Evelin Samuel looga „Waterfall“, Boamadu looga „Mitte kauaks“, Stig Rästa looga „Interstellar“, Maian looga „Meeletu“ ja Jaagup Tuisk looga „Kui vaid“.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (12)

arvan 28. november 2021 11:21
et väga vale samm oli üldse esimeseks vooruks teha lindistatud ja videodega etteasted. jäi täiesti arusaamatuks et kes neist üldse laulda oskab ja mida ta lives teeb.mis mõttes esineb laval meestest koosnev bänd ja karglevad ringi naised ja liigutavad suud?kuidas see eurovisioonil ntk välja näeks?seal on vist ikkagi reegliks otse laulmine.?nn. heliloomingutest poleks vist üldse mõtet rääkida. võtke need visuaalefektid ja 3e noodi tuunimine maha ja mis jääb järele?kui ei ole ikka Jumala poolt antud, tasuks mitte risustada niigi kehvaks jäänud popmuusika maastikku.
lugeja 28. november 2021 10:29
Tunne, et ei hinnata mitte laulu vaid tüdrukute paljaid reisi,poolpaljaid rindu ja tagumikke,.........!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS