Inimesed

Esialgu 25.11 ilmunud artiklit on täiendatud 27.11 kl 20.18. Justini uueks silmarõõmuks tembeldatud neiu: olen kohanud Justinit vaid korra

PÄEVAD PÄRAST VÄGIVALLA ILMSIKSTULEKUT | Justin McNairnil juba uus naine? Triinu Liis: olen sõbranna juures, ega ei julge koju minna, kui mees seal on (68)

Liisa Mugra, Kroonika, 27. november 2021 20:18

Foto: Stanislav Moshkov

Skandaali puhkemise ajal vilksatas Justin juba teise neiu TikToki videos. Mõned päevad hiljem postitab strippari uueks silmarõõmuks tembeldatud neiu enda kontole uue video, kus toob olukorda selgust: „Ma olen kohanud Justinit vaid korra, et teha TikToki videoid, ma ei teadnud midagi draamast, mis Justini ja ta abikaasa vahel oli.“

„Ma ei tea, kas ta on ära läinud, aga väidetavalt läks minema. Ma olen ise sõbranna juures, ega ei julge koju minna ka, kui ta seal on,“ ütleb suunamudija Triinu Liis McNairn, kelle sõbranna Mallukas paljastas neljapäeval, et Triinu Liisi abikaasa Justin on vägivaldne.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.11.2021
STRIPPAR JUSTINI AASTA EESTIS: vägivallasüüdistuse saanud austraallane noris staaridega tüli, viis kassid varjupaika
17.11.2021
Justin McNairn avameelselt viljatusest: tunned, et oled justkui vähem mees
11.11.2021
OOTAMATU OTSUS! Hurmur Justin McNairn lendab tagasi Austraaliasse: kindlasti on raske Triinu-Liisist eemal olla
22.09.2021
STRIPPARITE KÄTŠ | Justin McNairn pahandab Marco Tasasega: mul on kõrini, et ta minust pidevalt s*tta räägib. Tasane: see on tema enda fantaasia!