Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Triin Tael 25. november 2021 13:15

Briti kuninglik pere väljendas hiljuti nördimust kaheosalise BBC dokumentaali üle, mis lahkab prints Williami ja prints Harry suhteid ning süüdistab kuningakoja liikmeid Harry ja Meghani mustamises.

Buckinghami palee, Kensingtoni palee ja Clarence House ehk siis kuninganna Elizabeth II, prints Williami ja hertsoginna Catherine’i ning prints Charlesi ja hertsoginna Camilla esindajad tegid pühapäeva õhtul harukordse ühisavalduse. Avalduses süüdistatakse kaheosalise doksarja välja andnud BBC-d „üles puhutud ja alusetute väidete“ levitamises. Kuninglik pere väljendas pettumust, et riiklik ringhääling on otsustanud eetrisse lasta kuulujutud, mis puudutavad prints Harry ja tema naise lahkumist kuningakojast ehk Megxitit. „The Princes and the Press“ esimene osa jõudis eetrisse pühapäeval BBC2-s. Peatselt näidatav teine osa keskendub vendade konfliktile.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

AT 25. november 2021 14:51
Tael, tehke endale ometi selgeks, et pole mingeid hertsoginna Catherine ega Camillasid. On Cambridge'i hertsoginna ja Cornwalli hertsoginna. Ehk juhtusite lapsepõlves "Kolme musketäri" lugema? Sealgi ei amüseerinud kuninganna Annaga keegi hertsog George...

SISUTURUNDUS