Inimesed

KIHLUS LÄBI! Kethi Uibomägi ja maag Anzori läksid lahku: tegime otsuse jääda sõpradeks ning oma eluga edasi liikuda (21)

Liisa Mugra, 24. november 2021 14:45

VEEL KOOS: Kethi ja Anzori hoiavad teineteisel käest TV3 viimasel aastavahetuspeol.

Foto: TV3

„Tõepoolest – kihlasõrmust ei kanna ma juba mõnda aega. Meil oli Anzoriga imeline aeg, kuid argine reaalsus on see, et tema elu on Gruusias ja minu oma Eestis,“ teatab Kethi Uibomägi, et tema ja maag Anzori suhe on läbi saanud.

„Ma teen siin kire ja armastusega oma teletööd ja muid projekte ning pikas perspektiivis ei ole mul võimalik oma elu kahe riigi vahel jagada, samamoodi Anzoril,“ selgitab Kethi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.05.2021
VIDEOINTERVJUU | Carola Madis: eesti mehed ei näe imet eesti naistes, küll näevad seda välismaa mehed
02.00.2021
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 12 | Mida eesti kuulsused kiivalt varjata püüavad, miks Kristina Šmigun-Vähi vassib ja eurosaadikud lidusid gei-orgialt minema püksata
21.11.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 9 | Kethi Uibomäe pulmad toimuvad Gruusias, homoseksuaalina ei jõua Eesti konnatiigis kuhugi, kuid suunamudimine toob lõdvalt leiva lauale
29.10.2020
„KLATŠIMINUTID – AASTALÕPU ERI“ vol. 3 | Keda kirutakse Eesti ajakirjanduse haiguseks, kuidas leiab mees ideaalse naise ja miks armastab Taavi Libe ilma elukaaslaseta pidutseda?