Inimesed

VIDEO | Muusik Bonzo kohviku pidamisest: see on hea vaheldus 

Toimetas Liisa Mugra, 23. november 2021 21:35
Muusik Andrus Albrecht ehk BonzoFoto: Aldo Luud

„Eks ma teen neid asju nii, nagu mina oskan neid teha,“ räägib muusik Bonzo, kes otsustas lisaks pillimängule ja laulmisele proovida ka restoranipidaja ametit, ETV saates „Ringvaade“.

Bonzo sõnul sai kõik alguse, kui tema hea sõber Jaan Pehk pakkus talle kimchi't. Mees oli toidust niivõrd vaimustuses ja soovis ka ise seda teha proovida. Raamatupoest leidis ta endale sobivad kokaraamatud, sai parema ülevaate Jaapani köögikultuurist ning mõistis, et soovib ka ise selles valdkonnas tegutseda. Nii avaski muusik ligikaudu kolm kuud tagasi Rakveres enda kohviku.

Samal teemal

„Ma tegelikult ei tea, kuidas need asjad päriselt maitsevad,“ naljatleb Bonzo, kes ise Jaapanit külastanud pole. Lisaks kokaraamatust saadud teadmistele on Bonzo harinud ennast ka erisuguste kursuste ja õpitubadega.

Kui alguses unistas Bonzo pisikesest kohvikust, kus saab sõpradele aeg ajalt süüa valmistada ja leti taga juttu puhuda, on kõik tegelikult hoopis teistmoodi. „See koht on üsna suur ja kahjuks siia ette jõuan harva,“ räägib muusik ja püüab edaspidi rohkem klientidega jutustada.

Restorani pidamise kõrvalt ei ole Bonzo unustanud ka enda muusikalist tegevust. Küll aga on esinemisi muusiku sõnul vähemaks jäänud. „See on hea vaheldus,“ arvab ta. Restoranis ei tööta Bonzo üksinda, vaid tööle on pandud ka kaasa Tiina ja poeg Mattias. Vahel käib köögis abiks ka Bonzo kokapaberitega vend.

Samal teemal

18.08.2021
PIKAAEGNE UNISTUS TÄITUS! Bonzo avas oma toidukoha: aeg-ajalt tunnen end köögis eksinuna
18.12.2020
JAAN PEHK: isetehtud kimtši sobib verivorstiga imehästi (+ juhised!)
26.11.2020
KUULA | Kõrsikud ühendasid jõud staarmaakate Clicheriku & Mäxiga: algul me paljudest sõnadest aru ei saanud