Inimesed

„Armastuse maleva“ Sandri postkast on kirjadest pungil: kuulsusega tuli kaasa mingi aura, olen nüüd naiste jaoks atraktiivne (1)

Merilin Lutsar, 25. november 2021 09:58

SÕIDA KIIRESTI, SÖÖ TAGUMIKKU: Sanderi üks moto paistab tema T-särgilt.

Foto: Martin Ahven

„Armastuse maleva“ osaline Sander Leppnurm (24) tõdeb, et on pärast saadet muutunud: kui enne oli ta enda sõnul tropp, siis nüüd on ta küpsemaks saanud. Kindlasti tuleb seda sorti areng kaasa ka naistega suhtlemisel, kelle tähelepanu – nagu ka tuntust – ta nüüd nautida saab. „Kuulsusega tuli vist kaasa mingi aura, et nüüd olen naiste jaoks atraktiivne – või ma tõesti muutusin saate jooksul nii palju,“ arutleb ta.

Virtsu lähedalt väiksest Pajumaa külast pärit Sander on pidanud lapsepõlvest saati olema väga iseseisev ja kõik ise välja teenima. Esimesed kaks eluaastat kasvatas teda vanaema, sest ema kolis Tallinnasse, et taas jalad alla saada. Sandri isa elab Pärnus koos oma uue perega ning poisi kasvatamistöös eriti ei osalenud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.10.2021
ARVUSTUS | „Armastuse maleva“ 2. osa: Angela niidab järgemööda mehi jalust, Sandri kommentaarid muutuvad aina kibedamaks ja üks näitsik tõmbab saatest leebet!
10.10.2021
PIKK JAAN, LÜHIKE JAAN VÕI EI KUMBKI? „Armastuse maleva" osaleja Angela läheb mehele
05.10.2021
ARVUSTUS | „Armastuse malev“ – kas lõpuks üks tõsielusari, mis ei koosne vaid rõvetsemisest ja purjuspäi häbi tegemisest?
05.10.2021
ÕL VIDEO | Sander „Armastuse malevast“: võiksin olla Peeter Võsa mantlipärija!