Inimesed

Rauno Märks selgitab, miks raadiohääl Meelis Tõrv meie seast nii noorelt lahkus 

Toimetas Liisa Mugra, 23. november 2021 15:33

Rauno ja Meelis

Foto: Erakogu/Facebook.com/raunomarks

Eelmisel nädalavahetusel tuli avalikuks uudis, et ootamatu terviserikke tagajärjel suri Rock FM saatejuht Meelis Tõrv. „Kaotasin ootamatult nädalavahetusel hea sõbra ja kolleegi Tõrvikmehe,“ kirjutab raadiosaatejuht Rauno Märks sotsiaalmeedias. Ühtlasi paljastab Märks, miks raadiohääl meie seast nii noorelt lahkus.

Rauno sõnul innustas Meelise heas mõttes pohhuism ka teda oma mõtteid julgemalt eetris edastama ja Meelise hommikused huumoritervitused kohvimasina juures andsid energiat raskel varahommikusel ajal.

„Kuhu nii kiire, Tõrv? Uskumatu, et teineteise nägemisel üle koridori kõlav sürrealistlik hõige „Rauno!“ enam ei kostu! Sa maksid karmi hinda, aga mulle jääd sa meelde inimesena, kes elas hetkes ja täiega! Aitäh sulle Meelis koosoldud aja eest! Puhka rahus! Sügav kaastunne perele ja Rock FM tiimile!“ lisab Rauno järelehüüdes.

Raadiohääle ootamatu surm tekitas aga küsimusi koroonaskeptik Meeli Lepsonis. „Veel üks süsti ohver. Palun aidake ära lõpetada see eestlaste genotsiid,“ kirjutab Lepson postituse all.

Rauno aga kummutab selle valeinfo koheselt. „Meelis ei olnud süsti ohver. Tal oli pärilik südame probleem,“ sõnab ta.

Samal teemal

21.10.2021
ÕL ARHIIVIST | Meelis Tõrv: kui midagi ikka pekkis on, saab sõimata, nii et seda nägu! 
21.10.2021
ÕL ARHIIVIST | Meelis Tõrv meenutab „Naisteka“ tegemist: kui mõte lendama läheb, siis hakkad mingit sousti suust välja ajama ja lähebki lõbusaks
20.10.2021
Raadiohääled Hirmo ja Kelk meenutavad Meelis Tõrva: meil olid poissmeestena pöörased ajad!
20.10.2021
Suri raadiohääl Meelis Tõrv. Kolleeg Robert Kõrvits: ta oli täie tervise juures. Ükski lihas, jume ega tuju ei reetnud, et midagi oleks valesti