Blogija Mallukas kummutab või tunnistab sotsiaalmeedias enda kohta käivaid kuulujutte.

Foto: Stanislav Moshkov
Toimetas Merilin Lutsar 20. november 2021 12:29

Blogija Mallukas ehk Mallu Mariann Treimann lasi jälgijatel kirjutada enda kohta käivaid kuulujutte. „Sind visati suguvõsast välja, oled ülbe, paned pidudel hullu ja roomad maas, vihkad mehi, läksite Kardoga vaid klikkide jaoks lahku…“. Just selliseid jutte tunnistas või kummutas Mallukas Instagramis avameelselt.

„Su kodu on on mustem kui tegelikult piltidelt paistab“ kirjutas üks jälgija, mille peale vastas Treimann irooniliselt, et tema kodu on alati säravvalge ning lisas pildi segamini toast.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

Eilane 20. november 2021 22:33
Saunas naised rääkisid, et rinnad on tal suurendatud
Asdf 21. november 2021 04:06
Viimati rääkisid naised saunas et rinnad põlvini... Ju siis sellepärast
Urmas 20. november 2021 19:29
Ei saa aru Malluka masohismist? Kõigepealt tuua kogu oma isiklik elu kogu maailmale nämmutamiseks ja siis hakata kuulujutte õigustama? Aju hallrakud atrofeerunud?
jah 20. november 2021 20:48
See pole ju tema, mida maailmale näitab. See on roll. Oled realitys, mille eest vaatamise maksad talle töötasu. Jälgid teda, kommenteerid ja raha tuleb näidendi eest. Sa nagu tõsiselt ei saa aru, et on roll Mallukas ja siis näitleja, kes seda esitab. Teatris ka arvad, et näitleja ongi selline, nagu näidendi roll teda kujutab ?
Urmas to jah 20. november 2021 22:33
Terve elu näidelda nii, et sa ei saagi olla see, kes tegelikult oled? Milleks siis õigustada ennast nende jälgijate ees?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS