Inimesed

Lady Gaga pugis süsivesikuid, et end uue filmirolli jaoks ümaramaks süüa (1)

Toimetas Triin Tael, 20. november 2021 11:00

Lady Gaga 18. novembril filmi Los Angelese esilinastusel.

Foto: Reuters/Scanpix

Lady Gaga pidi oma uue filmi „House of Gucci“ ehk „Gucci tragöödia“ jaoks üheksa kuud itaalia aktsenti treenima, kuid ka kaalus juurde võtma.

12kordne Grammy laureaat (35) kehastab järgmisel nädalal Eesti kinodesse jõudvas Ridley Scotti filmis tagasihoidlikest oludest pärit Patrizia Reggianit, kes abiellub Gucci moedünastia liikme Maurizio Gucciga, kuid laseb ta pärast abielu purunemist tappa. Gaga – õige nimi Stefani Germanotta – on küll Itaalia juurtega, kuid pidi itaalia aktsenti kõvasti treenima. Ta rääkis üheksa kuud järjest nimme itaaliapärase tooniga.

Sama pühendunult sukeldus lauljanna oma esivanemate pärandisse ja Itaalia köögikunsti. „Panime lauale nii palju toitu kui võimalik, tähistamaks kõva töörügamise tulemusel saabunud õnne.“ Kehastamaks Musta Lesena tuntud Itaalia seltskonnadaami, lubas Gaga endale ohtralt süsivesikuid - pastat ja saia.

Lauljanna elas rolli nii sisse, et tal oli raskusi sellest väljatulekuga. „Olin kas hotellitoas ja elasin-kõnelesin Reggianina või siis võtteplatsil temana elades ja kõneldes.“


Samal teemal

10.10.2021
Lagy Gaga rabas „Gucci tragöödia“ esilinastusel kubet paljastava kleidiga
21.04.2021
Lady Gaga pihtis Oprah'le ja prints Harryle, et jäi teismeea vägistamisest rasedaks
18.03.2021
Gucci perekond kritiseerib filmi moemaja juhi tapmisest
18.02.2021
Uskumatu, kuid see priske kiilaspäine onkel on Hollywoodi seksisümbol!