Inimesed

PEEGLIKE, PEEGLIKE, TEENI RAHA! Kaardimoor Kirsti Timmer müüb kalleid võlupeegleid, mis kleebitud kaheeurosesse raami (38)

Mondela Urbala, Geidi Raud, 9. november 2021 12:24

Kaardimoor Kirsti Timmer

Foto: Kateriine Krigul

Saatejuhiameti ennustajatöö vastu vahetanud Kirsti Timmeri veebipoes on muu kraami hulgas saadaval uhkete hõbedaste, pronksjate ja kuldsete raamidega peeglid, mida ta ise kaitsetalismanideks nimetab. Peeglite hinnad jäävad poolesaja euro kanti. Kui aga Hiina netikaubamajas – AliExpressis – ringi vaadata, leiab täpipealt samasuguse peegliraami 1,66 euroga. Timmer selles faktis vastuolu ei näe, sest tema käest ostetud peegel on väidetavalt nõiasõnu täis. Ja see maksab!

Kirsti Timmerit võib pidada Eesti kuulsaimaks ennustajaks – lisaks sellele, et tema taroskoobiraamatud kaovad lettidelt nagu soojad saiad, oli tema kodulehte septembri seisuga külastatud 5,5 miljonit korda. Kas endas võimed avastanud naist ei jää painama, et hädalised tema kodulehel leiduva nn võlukraami eest ebaproportsionaalselt palju raha välja peavad käima – maksab ju sama peegel Hiinast tellides kümneid kordi vähem?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.10.2021
Kaardimoor Kirsti Timmer: mehed on palju õrnema hingega, nemad kukuvad musta auku kergemini
08.10.2021
Kirsti Timmer: "Olen seisus, kus ma endale üldse kaarte ei vaata. Olen vaimselt paigas."
23.09.2021
Kirsti Timmer esitleb kolmandat taroskoobiraamatut: seekordne on veel maagilisem!