Foto on illustratiivne.

Foto: Vida Press
Geidi Raud 6. november 2021 13:20

„Üks 95aastane, kellele helistasin, ütles, et tal on kaasuvaid tervisehädasid juba nii palju, et koroonaoht ei hirmuta. Paraku ollakse sellises eas juba leppinud eesootava surmaga,“ räägib arstitudeng Mikk Kelder kogemustest vaktsineerimata eakatele helistamisel. Ootamatuid põhjendusi on saanud ka teised arstiks õppijad.

Eesti arstiteadusüliõpilaste seltsi liikmetel on täies hoos projekt „Sügise plaan“, mille käigus nad aitavad perearstidel ja -õdedel vabatahtlikult suhelda nende nimistus olevate inimestega, kes on vaktsineerimise suhtes kõhkleval või skeptilisel seisukohal. Telefonikõnes avaneb vaktsineerimata inimestele võimalus rääkida tudengiga oma poolt- ja vastuargumentidest. Vestluse eesmärk on aidata inimestel jõuda iseseisva ja teadliku otsuseni, miks või miks mitte end vaktsineerida.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (69)

e. 7. november 2021 07:47
Kui Konna jutust iva leida, siis 22:27 postituses. Mina pole veel kordagi näinud Eesti statistikat 2 või enam korda covidit läbipõdenute kohta. Järelikult neid kas praktiliselt pole, andmed on salastatud või kestab looduslik immuunsus MÄRKSA pikemalt kui vaktsineeritutel, kelle taasnakatumist on fikseeritud ca 20 000x (kui ma tv-s näidatud numbri suurusjärguga ei eksi). Mis puutub IVM-i toime tõestatust, tuleb vaadata praktikat. S-asitika lennuvõime olevat ka pikalt tõestamata. Aga ta lendab siiski.
Kogu aeg räägitud 7. november 2021 12:22
Kogu aeg räägitud ju, et KÕIGE tugevama kaitse annab läbipõdemine + üks vaktsiinidoos. Läbipõdemine ilma vaksiinita annab ka tugeva kaitse. Kolmandal kohal on vaktsineerimine ilma läbipõdemiseta. Ei midagi uut, mida sa kirjutad! Aga kas on vaja teada, kuidas keha seda ilma vaktsiinita läbi põeb?
e. 7. november 2021 19:02
Kui on kogu aeg räägitud, paluks ka igapäevast statistikat. Tuleks vaid üks rida lisada - korduvnakatumised ja korduvnakatunute haiglasse sattumus.
Konn 6. november 2021 19:48
Sa unustasid mainida et tõestatud toimet ivermektiinil Covidi vastu pole, hoolimata mitmetest uuringutest. Tal on tõestatud toime sügeliste ja sooleparasiitide ravis. Kui EKRE valijal neid on, siis neist nad äkki saavad lahti. Covid naerab selle tableti peale…
Konnale 6. november 2021 19:58
Mis värk sul selle Ekrega on? Koguaeg Ekre siin ja Ekre seal!
Konnale 6. november 2021 20:14
Huvitav, kiidad siin maa ja taevani Reffe, aga huvitav, miks siis iga teine Eestlane arvab, et sinu kiidetud peaminister ei saa oma tööga hakkama? Ju siis pooled Eestlased on rumalad, aga küsimus, kumb pool?
Konn 6. november 2021 20:14
No ainult selle partei esimees on seda sügeliste vastast tabletti oma valijatele soovitanud. Teistel on lihtsalt rohkem mõistust.
konnale 6. november 2021 20:55
Nendes India osariikides, kus Ivermektiini kasutatakse, on koroonaprobleem peaaegu olematu. Ometi elavad seal inimesed peaaegu ülestikku ning on väga vähe vaksituid. Kõik see on googlest lihtsalt leitav. Aga sul: pole tõendatud, EKRE esimees jne jne. Ah mis sa krooksud.
Konn 6. november 2021 21:06
Kui keegi Uutes uudistes ütles et ivermektiin Covidit ravib , siis ei muuda see seda fakti , et ükski uuring pole seda kinnitanud. Mitte ükski. Ja neid on päris mitmeid juba tehtud. Aga Martin julgeb soovitada vaktsiini asemel tegelikult ka mürgist tabletti. Julge mees. Aga rumal…
Meelis Ka 6. november 2021 21:32
Kuule, Konn, Sa ikka ei järginud mu soovitust enne lahmimist veidi süveneda. - Ivermektiiniuuringuid on tehtud PALJU. Enamus positiivsete tulemustega. See üks uuring, millele WHO ja meie peavool viitavad, osutus hiljem võltsinguks - aga see neid ei sega. - Põhjused, miks WHO ja tema mõjualused riigid Ivermektiini keelasid, on varjatud. Meditsiinilised need küll ei ole. Uuri. - India lahenduse võti lühidalt minu sõnastuses: nad tegid täpselt vastupidi WHO soovitustele. Tulemusi vaata ise. Ja siis vaata meie tulemusi, kes me WHO juhiste järgi toimime. Rohkem objektiivset infot, vähem lahmimist!
Konn 6. november 2021 22:27
Kuna sinu kõhutunne ütleb et Indis ravis ennast selle tabletiga ja vabanes koroonast siis nii on? Tead ei ole. India tegelikult põdes selle läbi ja väga suurte ohvrite hinnaga.
Meelis Ka 6. november 2021 22:49
Konnale Silmaringi avardamiseks: https://ivmmeta.com/ Paljudes India osariikides on koroona sisuliselt likvideeritud. Meetod: laustestimine + ravimikomplektide jagamine: Ivermectin, Doxycyclin, lisaks D- ja C-vitamiinid. Kokkuvõttes oli kogu asja võti toimida vastupidi WHO juhistele. https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/indias-ivermectin-blackout---part-v-the-secret-revealed/article_9a37d9a8-1fb2-11ec-a94b-47343582647b.html Veel loogiline küsimus: miks suruda peale KATSETAMATA väktsiini, samal ajal keelates 30a KATSETATUD ravimi? Vähemalt proovida ju võiks, kas aitab, onju?
Tukiloputaja 7. november 2021 18:06
Sa võiksid ka proovida, äkki aitab kroonilise arupuuduse puhul ka. Ära tüütab see vihakõne. Kui mõistus ei küündi, siis vaheta teemat, ära pritsi teisi sapiga.
to tukiloputaja 8. november 2021 18:38
Leiad ehk aega mainida, kelle kohta su jutt käib?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS