Inimesed

Halloween’il ennast teletupsuks kehastanud raadiohääl Kristina Pärtelpojal juhtus pidutsedes õnnetus 

Merilin Lutsar, 31. oktoober 2021 17:23

Raadiohääl Kristina Pärtelpoeg

Foto: Kerli Jaago

MyHitsi saatejuht Kristina Suuroja (Pärtelpoeg) kehastus halloween’il koos Brigitte Susanne Hundiga teletupsudeks, kuid suutis enda jalga vigastada.

Sel nädalavahetusel peeti üle Eesti halloween’i-teemalisi pidustusi ja iga aastaga muutub tähtpäev eestlaste seas populaarsemaks. Muidugi tähistasid sellist sündmust ka paljud meelelahutusmaastikul tuntud näod. MyHitsi hommikuprogrammi saatejuht Kristina ja meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt kehastusid koos multikategelasteks teletupsudest. Kristina kollaseks La-La tegelaskujuks ja Brigitte Dipsyks. Ühiselt pidutseti koos näiteks juutuuber Andrei Zevakini ja muusiku Grete Paiaga.

Brigitte Susanne Hunt ja Kristina Pärtelpoeg halloween’il teletupsude tegelaskujudena.

Foto: Kuvatõmmis/Instagram

Enne klubi Hollywoodi minekut juhtus Kristinal aga õnnetus ning ta suutis oma vasaku jala hüppeliigese välja väänata suisa kahel korral. „Mul olid platvormidega tossud,“ lisas naine, kelle elukaaslane ja lapse isa teda järgmisel päeval kodus tohterdas.

Raadiohääl Kristina Pärtelpoeg väänas halloween’il pidutsedes jala välja.

Foto: Kuvatõmmis/Instagram

Samal teemal

01.11.2021
TRAUMEERIV HALLOWEEN | Eestlased räägivad enda eriti hirmsatest kogemustest: „Siniste silmaalustega tüdruk teatas, et on peksa saanud naine.“
08.10.2021
ÕL VIDEO | Liina Ariadne Pedanik tunnistab: pulmaplaanid on meil Marttiga tehtud!
02.09.2021
MÜÜGIJUHIST RAADIOHÄÄLEKS! Suunamudija Kristina Pärtelpoeg: ma ei armastanud seda tööd