Selveris valitsev kaos Jaak Aheliku üleskutse tõttu.

Foto: Foto: Facebook НедоСМИ
Toimetas Merilin Lutsar 30. oktoober 2021 11:30

Moekunstnik Aldo Järvsoo avaldab ühismeedias oma hinnangut Jaak Aheliku poolt algatatud kiuslikule üleskutsele minna toidupoodidesse mässama ja jätta kaup kassasse ilma maksmata. „Kui kellegi arust on naljakas niigi niru palgaga inimesele tekitada lisastressi, siis on see haige. Vaimuvaene ja argpükslik teguviis,“ avaldab ta.

„Ma tunnen paari Selveri müüjat isiklikult. Tean, et kell 22.00 kaupluse sulgemine tähendab seda, et nad ei näe oma lapsi muul ajal kui voodis magamas või hommikusöögil. Kõik, mis on kliendil kassasse laotud ja ei ole makstud, laotakse tagasi kas peale või enne tööd. Siis, kui Selveri müüjal on ainus võimalus oma lapsi näha… Kui kellegi arust on naljakas niigi niru palgaga inimesele tekitada lisastressi, siis on see haige. Vaimuvaene ja argpükslik teguviis,“ kirjutab ta.

„Jube kahju kui selline jäle üleskutse jääb karistamata, üldkasulik töö oleks sobiv karistus, aga kuna kõik on sama juriidiliselt teflon nagu haiglatesse tungimisele kutsumine, siis politsei arvatavasti ainult „vestleb“ üleskutse tegijaga. Sellest on kahju, et homme kell kaheksa lähevad tuhanded müüjad tööle teadmisega, et keegi „tuntud muusik“ võib nende tööd, elu ja perekonda mõnitada. Ilma karistuseta,“ märgib Järvsoo.

„Ma teen omapoolse üleskutse. Kui keegi üritab mõnitada Selveri müüjat ning lahkub peale palvet järgida EV seadusi, siis laske kõik kassast läbi ning saatke arve mulle, Toidupank hoolitseb abivajajateni jõudmise eest. Palve selle idioodi üleskutse tegijale – laduge lindile toiduaineid, mida viielapseline pere saaks kasutada igapäevaseks eluspüsimiseks.“

Kommentaarid  (490)

Karla 1. november 2021 11:33
Ja argpükslik ja jäle pole käskida oma alluvatel viha õhutada????????
to Karla 8. november 2021 16:19
Ei saa aru, kes on see ülemus, keda siin süüdistate? Kui mõtlete kaupluse juhatajat, siis leian, et see on vale. Juhataja peab ju alluma ka nendele seadustele, mis on ette antud. Niisiis peaksite ikka pöörduma valitsuse poole, kes neid seadusi teeb, mitte süüdistama igat süütut ettejuhtuvat inimest. Kas Te arvate tõesti, et kassapidajad ja müüjad peavad ka seda veel nendele maskita inimestele kogu aeg meelde tuletama, et ta ei tohi teenindada selliseid inimesi ja seega koguma endale vihavaenlasi.
mõtlik 1. november 2021 11:21
On loodud uus inimliik- homo sovieticus, kes hävitab hullemalt kui miski viirus!
Transhumanism 2. november 2021 15:57
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS