Foto: facebook.com/imre.sooaar
Toimetas Keit Paju 30. oktoober 2021 09:32

Poliitik Imre Sooäär kirjeldab ühismeedias oma võitlust koroonaviirusega. Tugeva tervisega ja muidu sportlik mees tõdeb, et nii hullu haigusega ei ole ta pidanud kunagi võitlema. „Paraku see kiskja ei hooli, kui tugevad ja karastunud me oleme,“ tõdeb ta.

„Mõtlesin, et olen tugev. Arvasin, et no mind mingi hagijas küll juba ei hammusta. Olen terve elu sportlik ja vastupidav olnud, ema kehka õpsina inspiratsiooniks ja eeskujuks, käin regulaarselt jõusaalis, mediteerin ja praktiseerin joogat. Olen nõnda oma sisemise väetelje päris tugevalt paika saanud. Ujun ka talvel ja võtan iga päev pitsi musta pässiku eliksiiri ehk chagat, et immuunsüsteemi tugevdada. Ma pole aastaid isegi külmetushaigusi põdenud, sest võtan igal hommikul jääkülma duši ja see on mu esmaabi, mis hooajaviirused kohe seljatab. Aga võta näpust…. mõned murdjad on tugevamad kui meie tahtejõud ja heidutus,“ nendib ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (430)

Mk 1. november 2021 09:52
Ei olegi tasuline artikkel!
Jaanus 1. november 2021 11:11
Sellised propaganda artiklid onfi tasuta. Reklaam peab kui kõikidele olema tasuta kättesaadav.
Jaanus 1. november 2021 09:35
Ei kahtlegi, et see viirus on tõsisem ja põdemine raskem. Aga selle mehe puhul on raske uskuda tema jutu siirusesse. Tõenäoliselt on see artikkel üks järjekordne propaganda jura.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS