Inimesed

NAGU JAAPANI HARRY JA MEGHAN: tavainimesega abiellunud Jaapani printsess palus rahvalt andestust (4)

Triin Tael, 26. oktoober 2021 17:42

KURBLIK PRUUTPAAR: Tiitlist loobunud printsess Mako ja tema advokaadist abikaasa Kei Komuro olid naitumisjärgsel pressikonverentsil morni moega. Nad kolivad ilmselt lähinädalatel New Yorki. Võimalik, et Mako leiab koha sealses kunstielus.

Foto: AFP/Scanpic

Jaapani keisri vennatütar printsess Mako ja tema väljavalitu Kei Komuro nägid 2017. aastal oma pulmaplaanidest teatades välja nagu kõrvuni armunud teismelised. Täna said nad viimaks ametlikult paari – kõmuajakirjanduses ja sotsiaalmeedias nii põhjalikult läbi tümitatutena, et Makol on diagnoositud traumajärgne stressihäire.

Keiser Naruhito 30aastase vennatütre ja tema sama vana ülikoolikaaslase abielu registreeriti teisipäeva hommikul Tokyos vaikselt. 2012. aastal Tokyo rahvusvahelises kristlikus ülikoolis tutvunud noorpaar astus pärast ametiasutuses naitumist kõledas hotelliruumis pressikonverentsil avalikkuse ette ning luges ette lühikesed avaldused. Tavapärasest õukondlikust abiellumisrituaalist loobumine oli printsessi enese soov, kirjutab BBC News.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.10.2021
Jaapani printsessil diagnoositi armudraama tõttu psühhiaatriline häire
30.09.2021
Ennustus: printsessist ja tema armsamast saavad uus Meghan ja Harry
03.09.2021
Jaapani printsess loobub eluarmastusega abielludes 1,1 miljonist eurost
10.08.2018
Jaapani printsessi pulmad lükkuvad ämma finantsprobleemide tõttu edasi