Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 25. oktoober 2021 13:29

Printsess Diana ristipoeg, Kreeka prints Philippos pidas laupäeval oma südamedaami Nina Flohriga juba kolmanda korda pulmi. Pruutkleidi lõige lubas arvata, et peatselt saabub uudis pisipere ootusest.

35aastane prints - Kreeka kuninga Constantinos II viiest lapsest noorim - abiellus lennundusfirma VistaJet pärija Flohriga (34) mullu detsembris, mil Šveitsi suusakuurordis St Moritzis peeti väikeses ringis intiimne registreerimistseremoonia. Covidi-piirangute tõttu said tähtsast päevast toona osa vaid pruudi ja peiu isa - Šveitsi miljardär Thomas Flor ning aastail 1964-1973 Kreekat valitsenud Constantinos.

Kihlusest oli Kreeka kuninglik pere teatanud mullu septembris. Prints oli abieluettepaneku teinud idüllilisel Ithaka saarel.

Teist korda pidas noorpaar pulmi kevadel Inglismaal Cambridgeshire'is. Daily Maili teatel korraldati peenema seltskonna pidu Vogue'i ajakirjaniku Alice Naylor-Leylandi ja tema mehe Tomi kodus Stibbington House'is.

Sel laupäeval aga toimus Ateenas Mitropolise katedraalis - Kreeka õigeusu kiriku peakirikus - uhke laulatustseremoonia, millel osalesid mitme Euroopa kuningakoja liikmed. Lisaks Kreeka kuningale Constantinosele - kes on prints Williami ristiisa - ja peiu emale, Taani kuninganna Anne-Mariele osalesid laulatusel prints Andrew' tütred printsess Eugenie ja printsess Beatrice.

Kommentaarid  (3)

ega Kreekagi pole 25. oktoober 2021 18:52
kuningriik, aastakümneid enam. See toimetamine ja mõtlemine ei käi enam kuidagi kokku... isegi Wikipedia uurimiseks pole enam aega, mis. Kes toimetab toimetajat?
Saxo Grammaticus 25. oktoober 2021 16:32
Seni arvasin ekslikult, et Taani monarh on Margrethe. Aitäh mu andestamatule eksimusele tähelepanu juhtimast!
Vanainime. 25. oktoober 2021 16:55
Noo "toimetajad" on vääga hästi kursis kes keegi on, kes kellega magab, käib, abiellub jne. kuningakodades ja jagavad neid teadmisi meilegi. Pole meil midagi ise teada ega uurida - kõik tarkus tuleb ajakirjandusest!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS