Inimesed

VIDEO | Rein Kahro ja tema abikaasa Monika avaldasid märtsis sündiva beebi soo (13)

Ohtuleht.ee, 24. oktoober 2021 11:15

Rein ja Monika abiellusid Dubais

Foto: Erakogu

Noorkuu laulja ja personaaltreener Rein Kahro ja tema abikaasa Monika ootavad esimest ühist last, kes näeb ilmavalgust märtsi alguses. Monika jagas Instagramis videoklippi sellest, kuidas nad beebi soo avaldavad.

Videos on näha, kuidas Rein torkab katki suure õhupalli kirjaga „Boy or girl?“, ning sellest paiskub välja hunnik roosasid konfette, ehk perre on sündimas tüdruk.

Samal teemal

„Kui Monika minult kevade algul küsis, mis ma sünnipäevaks soovin, siis ütlesin, et beebiuudis oleks hea kink ja põhimõtteliselt nii läkski – saime positiivse testitulemuse kaks päeva pärast minu sünnipäeva,“ rääkis laulja Rein Kahro (42) Õhtulehele septembri alguses.

Rein ja Monika abiellusid tänavu 12. veebruaril Araabia Ühendemiraatides Dubais. Värske abielunaine Monika Kahro kirjutas toona Instagramis, et lma Reinuta oleks ta juba kosmoses.„Vähemalt nii ta ütles ja tegelikult, kui hakkan mõtlema, on sellel väga suur tõsi taga – ta toob mind tihti maa peale tagasi.“

Laulmise kõrvalt ka treeneriametit pidav Rein ja tema personaaltreenerist kallim Monika leidsid teineteist neli aastat tagasi. Rein palus Monika naiseks 2020. aasta juunis. Monika jaoks on tegu esimese lapsega, Reinul on eelmisest suhtest Kristel Kaisiga tütar Arabella-Desiré (11).

Samal teemal

28.09.2021
FOTO | Nii armas! Rein Kahro abikaasa näitab paisuvat beebikõhtu
06.09.2021
TITA TULEKUL! Rein Kahro: kui Monika küsis, mida sünnipäevaks tahaksin, siis ütlesin, et beebi oleks hea kink
06.07.2021
FOTOD | Noorkuu laulja Rein Kahro Dubais abiellumisest: eesmärk oli oma unistuste päeva kahekesi veeta
19.03.2021
HÕISSA! Noorkuu laulja Rein Kahro sõudis Dubais abieluranda. Abikaasa Monika: ilma Reinuta hõljuksin kosmoses!