Inimesed

Vin Diesel viis Paul Walkeri 22aastase tütre altari ette 

Toimetas Triin Tael, 24. oktoober 2021 10:00
Foto: @meadowwalker/Instagram

Traagiliselt hukkunud Hollywoodi tähe Paul Walkeri tütar pidas Dominikaani vabariigis pulmi. Isa asemel saabus ta mereäärsele registreerimisele „Kiirete ja vihaste“ staari Vin Dieseli käevangus.

Meadow oli 15aastane, kui tema kuulus isa autoavarii tagajärjel hukkus. Tänavu juulis kinnitas modell (22) suhet Louis Thornton-Allaniga. Kuu hiljem paljastasid nad, et on kihlunud.

Reedel avaldas Meadow Instagramis mustvalge pulmavideo. Selgus, et noored olid lasknud end Dominikaani vabariigis paari panna. Tseremoonial osales lisaks Meadow' ristiisale Vin Dieselile „Kiirete ja vihaste“ näitlejatar Jordana Brewster.

Pruut kandis hurmavat Givenchy Haute Couture'i kleiti. Registreerimisele järgnes rannapidu. „Me kõik olime paljajalu ja tantsisime liival,“ rääkis Meadow Vogue'ile. „Õhtu lõpetuseks oli võrratu ilutulestik ning me saatsime maalilisse öötaevasse laternad.“

Meadow nukrutseb, et et koroonapandeemia jättis pulmadele oma jälje. „Louis' pere ei saanud tulla. Ka paljud lähedased sõbrad, keda peame pereliikmeteks, ei saanud reisipiirangute tõttu osaleda.“

Samal teemal

10.08.2021
Paul Walkeri 22aastane tütar on kihlatud
25.06.2021
20 aastat „Kiireid ja vihaseid“ – tagasihoidlikust põnevikust megasaagaks
20.06.2021
Noorelt surnud Paul Walkeri tütar osales uue „Kiirete ja vihaste“ esilinastusel
11.03.2021
Traagiliselt surnud näitleja tütar osales Givenchy moedemonstratsioonil