Sten Kohlmann | Video: Tatjana Iljina 22. oktoober 2021 16:23

Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida praegu vaadata ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.

Legendaarne Ridley Scott on taaskord kaamera taha sattunud. Sel korral on vanameistri käe all valminud ajalooline draamafilm, mis põhineb tõestisündinud lool. Kahe mehe sõprus lõppeb hetkel, mil pildile tekib naine. Tüli saab lõppenuks pidada vaid ühel juhul. Ma tuleb pidada verine duell, millest väljub elusana vaid üks.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid  (4)

mmm 22. oktoober 2021 19:21
Ega tänapäeval inimesed targemad pole, on rumalaid ka praegu ja tegelikult isegi rohkem. Vanasti töötas looduslik valik ja hoidis rumalate hulga stabiilsena. Nüüd aga looduslikku valikut ei toimu ja rumalaid tuleb aina juurde.
Liialt enesekindlad ninakad noored!!!! 22. oktoober 2021 17:08
Loo autorid ilmselt on ise alles väga noored, et lubavad endale sellist tooni esivanemate suhtes!!!!!!! ! Te tõesti arvate, et kui on o'emas internet ja muud targad raamatud, piirid on lahti ja saab välismaal tudeerimas käia, et siis on praeguse aja inimesed tohutult targad!!!!Eksite!. ! ! ! Õpikutarkus pole iial võrdeline elutarkusega!!! Vanemad , elukIial ei jõua'ogenud inimesed on 1000x targemad, kui praegused mitmeid ülikoo'e lõpetanud noored!!! Iial ei jõ ua noored oma õpitarkustega neile järele! !
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS