Kaader sarjast.

Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 16. oktoober 2021 11:00

Lõuna-Korea ellujäämissari „Squid Game“ on tõusnud mõne nädalaga Netflixi edukaimaks seriaaliks, kuid lapsevanemaid kohutab selle vägivaldsus.

Menusarja tegelaskujud võistlevad hiigelsumma saamiseks ellujäämisoskustes, kuid lastemängud muutuvad eluohtlikeks lõksudeks. „Squid Game'is“ lokkab vägivald ning see on USA organisatsiooni Parents Television Council (PTC) esindajad marru ajanud, kirjutab Iltalehti. Organisatsiooni eesmärk on kaitsta lapsi ja peresid televisioonis näidatava seksi, vägivalla ja ebatsensuurse keelepruugi eest.

PTC hoiatab emasid-isasid, et internetis liigub seriaalikatkeid, mille sisu võib olla lastele kahjulik. Organisatsiooni esindav Melissa Henson nimetab pressiteates „Squid Game'i“ uskumatult vägivaldseks ning väljendab muret, et seriaali reklaamitakse näiteks sotsiaalmeedias liiga noortele vaatajatele.

„Netflix peaks jälgima, et nende platvormil ei jagataks alaealistele kahjulikku materjali,“ ütles Henson Fox Newsile.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

xmx 16. oktoober 2021 21:17
Raske valik jah--kas see või Evelini kokakool? Pigem ikka esimene varjant.Lapsed on sünnist saati igasugust Lääneliku- sisuga saateid näinud ning seetõttu tuima olekuga. Teine asi on see n.n. kokakool/teave---lapsed on niigi ülekaalulised ja tarbivad rämpstoitu, nii,et aitab küll.
Mängu , Film : Mängimise Film 16. oktoober 2021 16:18
Lapsed , lapsed , see film polegi mõeldud lastele ! Vanemad vaadaku ise millega idukesed tegelevad. Netflix ei saa ju ometigi kontrollida kes teleka või arvuti ees istub .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS