Inimesed

17AASTASELT ETTEVÕTJAKS! Sandra Volkov iluäri juhtimisest ja pisipoja kasvatamisest: vahepeal oli vaimne pinge nii suur, et isegi söögitegemine käis üle jõu (1)

Mondela Urbala, 14. oktoober 2021 10:06

Sandra Volkov

Foto: Erakogu

„Usun, et mul on suur roll nutrikosmeetika termini loomisel Eestis, kuna trend ja teadlikkus kollageeni ja teiste iluvitamiinide seespidisel tarbimisel olid lapsekingades,” räägib noor ettevõtja Sandra Volkov (27), kes alustas äriteekonda juba kümme aastat tagasi.

Sandra peab end tavaliseks Võrust pärit tüdrukuks, kes on juba noorest peale olnud väga iseseisev, sihikindel ja töökas. Juba noore neiuna paelus teda kõik, mis seotud ilumaailmaga. Suureks kasvas ta väga ruttu: 12aastaselt lasi tütarlaps endale paigaldada ripsmepikendused, peagi järgnesid geelküüned ja kõiksugu muud iluvidinad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.10.2021
RAHATARKUS LEVIGU NAGU VIIRUS! Kuidas saavad noori harida õpetajad, kel endalgi näpud põhjas? Mida peaksid tegema lapsevanemad?
31.08.2021
TUNNUSTATUD ETTEVÕTJA – 17AASTASELT! Anita Algus: „Jah, ma olengi edueit! Mõne jaoks on see solvav, aga minu jaoks pigem kompliment.“