Inimesed

Mida Tom Cruise oma näoga teinud on?! (11)

Ohtuleht.ee, 12. oktoober 2021 09:06

Tom Cruise koos poeg Connoriga (vasakul) pesapalli vaatamas.

Foto: AP/Scanpix

Tom Cruise'i välimus hiljutisel spordivõistlusel on tava- ja sotsiaalmeedia kihama pannud: mõni fänn ei tundnud teda punnis põskede tõttu äragi!

59aastane Cruise on Hollywoodi vastupidavamaid kangelasi - tema läbimurdefilm „Endless Love“ esilinastus juba 1981. aastal. Tomi välimus on püsinud aastakümneid peaaegu muutumatuna, kuid laupäeva õhtul San Franciscos pesapalli vaadates valmistas ta paljudele ehmatuse. „Mida on Tom Cruise oma näoga teinud?"!“ ahhetasid paljud sotsiaalmeediakommentaatorid.

Aasta tagasi Roomas uut „Võimatu missiooni“ filmi tehes nägi Tom Cruise hoopis teistsugune välja.

Foto: Reuters/Scanpix

Poeg Connori kõrval istuva Cruise'i nägu oli tõepoolest veider. „Tom Cruise on kas kaalus juurde võtnud või näo täiteainet täis süstida lasknud. Kaldun uskuma täitesüstide varianti,“ kirjutas keegi kommentaator.

„Mis värk nende punnis koopaoravapõskedega on?“ imestas teine. Keegi võrdles Cruise'i kuu aega vees hulpinud surnukehaga.

„Tom Cruise, mida sa oma imekauni näoga teinud oled?“ ahastas kolmas. „Palun ära lase oma näkku mingit saasta süstida!“ Kuid mõni on avaldanud veendumust, et Hollywoodi superstaar on end filmivõtete vahepeal lihtsalt mõnusalt tundnud ning heal-paremal maitsta lasknud.

Samal teemal

03.09.2021
„Top Guni“ järje ja „Võimatu missioon 7“ esilinastus lükkuvad koroona tõttu edasi
28.08.2021
Uue „Võimatu missiooni“ võtete ajal ärandati Tom Cruise'i BMW
15.05.2021
Katie Holmesi kuum armulugu jooksis karile
11.05.2021
KULDGLOOBUSED KRIISIS: Tom Cruise tagastas oma auhinnad, telekanalid alustasid boikotti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee