Tele

ARVUSTUS | „Armastuse maleva“ 2. osa: Angela niidab järgemööda mehi jalust, Sandri kommentaarid muutuvad aina kibedamaks ja üks näitsik tõmbab saatest leebet! 

Merilin Lutsar, 12. oktoober 2021 14:10

PIDU JA PILLERKAAR: Töö on tehtud, nüüd on aeg kokteilid kätte haarata.

Foto: Kuvatõmmis/"Armastuse malev"

„Üks näpp libastub ja ongi olemas,“ avaldab Sander hommikusöögilauas arvamust, kui kaugel on massaž järgmisest sammust, viidates seksile. Mehele ei passi, et lühike Jaan tema ainsale võimalikule naiskandidaadile intiimseid lähenemiskatseid teeb. Mõni aeg hiljem kümblustünnis sulistades võtab robustsete väljaütlemistega Sander Angelast aga uue seisukoha. „Ma ütlen kohe ära, miks mulle ei meeldi Angela. Sa ei joo, ei suitseta ja sa oled enda arust kuulus b*tch!“ lajatab veidi meeleheitel olekuga autofanaatik.

Möödunud osas vahetas bikiinifitnessiga tegelev Angela mehi kui sokke, jättes kohtingukaaslase pika Jaani üksi, et postitantsijast lühikese Jaaniga õnne proovida. Mahajäetud mees valis enda kõrvale tagasihoidliku Kerit-Lii. Väljakannatamatute ja robustsete väljaütlemistega Sander viskas Liinal kopa ette ja naine nõustus ühte heitma hoopis Stepaniga. Kõige kindlama paarina jäid taas kokku ehitaja Mairo ja Dubaisse parema elu otsingutele läinud Mari-Liis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.10.2021
PIKK JAAN, LÜHIKE JAAN VÕI EI KUMBKI? „Armastuse maleva" osaleja Angela läheb mehele
05.10.2021
ARVUSTUS | „Armastuse malev“ – kas lõpuks üks tõsielusari, mis ei koosne vaid rõvetsemisest ja purjuspäi häbi tegemisest?
05.10.2021
ÕL VIDEO | Sander „Armastuse malevast“: võiksin olla Peeter Võsa mantlipärija!
05.10.2021
ÕL VIDEO | „Armastuse maleva“ saatejuht Brigitte Susanne Hunt selgitab: tõin raha mängu oma hinnangu usaldusväärsuse tõstmiseks