Inimesed

SISULOOJATE ÕUDUSUNENÄGU | Kuidas pidada vastu, kui sotsiaalmeedia lakkab töötamast? Suunamudijad sukeldusid nii TikToki kui basseini (1)

Liisa Mugra, 5. oktoober 2021 13:56

Liina Ariadne Pedanik ja Martti Halllik, Triinu Liis ja Justin McNairn, Kristina Suuroja ning Kendra Katrina Könnel

Foto: Kollaaž (Erki Pärnaku, Teet Malsrsoos, Kerli Halliste photography)

Esmaspäeva õhtul sai reaalsuseks sotsiaalmeediastaaride luupainaja – Facebook, Instagram ja WhatsApp kadusid mitmeks tunniks radarilt. Mida tegid sel ajal tuntud Eesti sisuloojad, kes kasutavad Instagrami tihedalt töö jaoks? Hoidsid nad ahastuses peast kinni või leidsid asendustegevuse? Eileõhtuseid läbielamisi jagavad Liina Ariadne Pedanik, Kristina Suuroja, Kendra Katrina Könnel ja Triinu Liis McNairn.

Lauljatar Liina Ariadne Pedanik ütleb, et neil oli kihlatu Martti Hallikuga väga tore õhtu. „Me ei tundnud sotsiaalmeediast üldse puudust,“ teatab ta. Ariadne sõnul olid nad plaaninud esmaspäeval juba pikemalt heale sõbrale Brigitte Susanne Hundile külla minna ning üheskoos vaadati „Armastuse maleva“ esimest episoodi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.10.2021
APPI, FACEBOOK HAIHTUS! Linnar Priimäe võõrutusnähud: „Sa oled nagu halvatud!“ Jaak Madisoni hirm: „Väga halb, kui kõik munad lähevad ühte korvi.“
26.08.2021
POLEGI TÜHJAD PIHUD! Pornot keelustada soovinud OnlyFans muutis meelt
21.07.2021
SISULOOJAD VERSUS PEREKOOL! Mari-Leen Albers: enne ei tehta selle foorumiga midagi, kui keegi endalt elu võtab
05.07.2021
VALLATU GALERII | Seksikas sisulooja Liza Lind alustas võitlust OnlyFansi vastu: paljastavas sisus pole midagi häbiväärset!