„Armastuse malevas“ osalevad noored suhtesaate esitluspeol.

Foto: Erki Pärnaku
Geidi Raud, Merilin Lutsar 5. oktoober 2021 17:16

Üheksa toredat noort vana talumaja restaureerimas ja samal ajal üksteisega süütult flirtimas. Esimeses osas ei näe suudlusigi, rääkimata suuseksist. Külmkapp on küll napsu täis, aga leidub ka neid, kes viinale limonaadi eelistavad. Süda laulab rõõmust – kas lõpuks ometi näeb realityt, mis pole läbi ja lõhki labane või on esimene episood petlik? Siiski on uues sarjas stringide üledoos garanteeritud.

Retrobussiga talu poole kärutanud noored viskasid üksteisele pilgu peale juba teel olles. Sädemed lendasid, juttu jätkus. Äärmiselt värskendav on uue tõsielusarja juures ka see, et inimesed vähemalt tunduvad olevat ilusad ja head. Ehk siis mitte võrreldavad näiteks konkureeriva telekanali „Poissmeeste peo“ karakteritega, kelle seas oli nii kriminaale, šoviniste kui ka lihtsalt madalalaubalisi mühakaid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

ma 6. oktoober 2021 09:32
Ei huvita sellised ,,seriaalid,,!
Farm-buss-baar 5. oktoober 2021 19:25
Üle hulga aja ka üks tõsiselt võetav reality, kus on olemas sisu, võistlusmoment, nalja ja eneseületamisi. Saatejuht isegi on üllatavalt tasemel, ei arvanud BSH juhitavast projektist ette mitte midagi sellist. Vot seda realityt hakkan ma hakkama !

SISUTURUNDUS