Inimesed

BLOGI JA GALERII | Esimesed kolm finalisti selged! Märten, Diana Maria ja Andreas võidutsesid staarisaate stuudiovoorus! (12)

Katharina Toomemets, 3. oktoober 2021 21:50

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

Foto: Tiina Kõrtsini

„Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg on käima läinud ning pühapäeva õhtul selgusid esimesed kolm finalisti, kelleks televaatajad valisid Märten Männiste, Diana Maria Toominga ning Andreas Palli.

21:50

Ja viimane edasipääseja on Märten!

21:49

Teine koht finaalsaadetes kuulub Diana Mariale!

21:49

Esimesena pääseb edasi Andreas!

21:48

Kes on kohtunike kolm lemmikut?

Mihkel: Mirjam, Märten, Diana

Birgit: Kauro, Elis, Diana Maria

Koit: Märten, Diana Maria, Andreas

21:43

Hääletus on lõppenud!

21:40

Esikolmik on muutunud, teie arvates pääsevad edasi:

Märten

Diana Maria

Maribel

21:23

Õhtulehe lugejate esikolmiku ja edasisaajate ennustus on selline:

Märten Männiste (34,6%)

Diana Maria Toomingas (17,3%)

Maribel Vääna ja Andreas Pall (11,5%)

21:21

Hääletusnumbrid:

Kauro 900 73 01

Mirjam 900 73 02

Märten 900 73 03

Andres 900 73 04

Diana 900 73 05

Tanel 900 73 06

Katerina 900 73 07

Elis 900 73 08

Andreas 900 73 09

Maribel 900 73 10

 

21:19

Mihkel: sa poleks siin kui ei oskaks laulda. Televaatajana ma väga loodan, et saad edasi, aga mis puudutab lauluoskust, siis ma arvan, et see oli täna kõige nõrgem esitus tütarlastest.

Birgit: sind on ikka väga ilus vaadata. Sa oled noor ka, laulmist mitte nii palju õppinud, sa oled nii töökas. Kindlasti teed tööd edasi. Selline lauluvalik ongi raske. See polnud nii halb kui Mihkel ütles, komplektina kõik töötas.

Koit: sul on artisti, lavainimese jaoks nii palju plusse olemas. Kuidas sa kasvõi lava taga oled, mõjud, teistega suhtled, kõik on 10+ ja siis räägime laulupoolest, see on okei ja on näha, et sinus on potentsiaali. Hääl on olemas. Aasta Maikeniga WAF-is, võib-olla kaks kuud, teha hääleseadet - natuke tegeleda laulupoolega, on näha, et siht on silme ees.

21:15

Maribel võistleb looga „Nothing Breaks Like a Heart“

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)
21:12

Koit: hea lauluvalik. Esimesed 90% oli täiesti perfektne ja see on väga hea tulemus. Kuidas sa loo lõpetasid ma pole kindel, aga väga hästi lauldud, väga ilus tämber. Jälle üks tugev number, väga hästi laulad.

Mihkel: niisuguse kogemuse pinnalt ma eeldaks, et sa pabistad vähem. Nägid välja nagu inimene, kes pabistab. Ma arvan, et 60% läks lappama, oma intensiivsuselt. Minu jaoks jäi igavaks, mis ei tähenda, et sa laulda ei oskaks.

Birgit: otsesaates ongi närv suurem. Ma oleks tahtnud veel kuulata. Ma mõtlesin ka selle viimase kaunistuse peale. Minu jaoks oli see üks kaunimaid esitusi täna, see oli väga hea.

21:08

Andreaselt lugu “Dancing on My Own"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)

21:06

Birgit: väga hea lauluvalik ja nii tore, et tegid sellest oma laulu. Sa oled algusest olnud hästi omamoodi. Oi kui hästi need silmad televaatajale mõjusid. Põnev oli sind jälgida. Kõik mõjus hästi tervikuna, ma ei näinud väga palju närvi ka. Sa oled väga armas. Mulle meeldis su etteaste.

Koit: huvitav, et sa sellise loo oled leidnud. Ma olen seda lugu nii palju kuulnud, mul oli natuke keeruline, sest mul heliseb kõrvas, kuidas Maarja seda laulab, aga sa tegid selle enda lauluks. Sul on sumedam tämber, sa laulad ülevalt kenasti. Ma hoian sulle väga pöialt, oled mulle alati meeldinud.

Mihkel: mulle väga meeldib see laul ja seda kuulates mõtlesin Maarjale ja tunnen temast puudust. Selliste kurbade tunnetega ma sind kuulasin. Sinu esitus oli väga hingeminev.

21:02

Elis esitab laulu “Homme"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)
20:50

Mihkel: su esitus läks kahe asja nahka - närvid ja lauluvalik. See ei ole hea laul, sest pakub esinejale tohutult lõkse, kiputakse minema maneerlikuks. Ma lootsin, et sa ei astu nendesse lõksudesse, ei jätnud seda muljet, mis ma ootasin. Sa oled mulle varem väga meeldinud, aga lauluvalik tappis su etteaste.

Birgit: ma ei nõustus. Vau, meie ees on naine, enne oli suure häälega rõõmupall. Mulle absoluutselt see lugu ei meeldi, aga tänu sinu esitusele võib-olla meeldib rohkem natuke. Sinus on mingi teatraalne pool ka, natuke oleks tahtnud su pehmet häält ka kuulda, natuke liiga jõuline, aga mõjus professionaalselt ja mulle meeldis.

Koit: sa oled jätnud mulje kui üks suurema häälega tüdrukuid siin. See pole ka minu üks lemmiklaule. Võib-olla loo valik ei olnud kõige õnnestunum, aga sa tegid selle võimsalt oma suure häälega ära. Kui võimas osa läbi sai, siis lõpp jäi madalaks, midagi jäi puudu, ei olnud väga veenev. Sa oled äge laulja.

20:45

Katerina esituses kõlab “Zombie"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)

20:43

Koit: sa oled mulle jätnud mulje, et oled üks tugevamaid meeslauljaid siin. Kui vingelt sa esimestes voorudes end kitarril saatsid. Sa oled nii musikaalne, kõik oli paigas ja ilus. Sul on ilus siidine tämber ja laulad võrdlemisi sirgelt. Kokkuvõttes oli väga kena number.

Mihkel: sa oled väga musikaalne, varasemates voorudes mulle meeldinud. Sinu põhiline õnnetus täna on see, et Diana järel on end raske kehtestada. Mul on tunne, nagu ma oleks rokk-kontserdilt füüsikaolümpiaadile sattunud, aga see ei ole sinu süü.

Birgit: millega sa natuke läksid alt oli lauluvalik, see on Oti repertuaarist minu kõige lemmikum lugu ja me teame, kuidas Ott seda laulab. Mulle meeldis, et sa tegid seda teistmoodi, refräänis näitasid pehmet poolt. Sa oled teinud paremini ja mulle praegu tundus, et Tanel miks sa paremini ei teinud.

20:39

Taneli esituses lugu “Kodu"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)
20:36

Birgit: iga kord kui sa laulma hakkad on ruum sellist energiat täis, et uskumatu. See kuidas sa laulad pole karjumine, vaid omaette tehnika. Ma loodan et kord on selline päris rokilaulja meil finaalis.

Koit: sa mõjusid mulle nii et… kui sa hakkad laulma mul tõuseb pulss kiiremaks. See oli… oeh… sa oled nii erinev kõigist teistest, sellist rokilauljat meil Eestis pole. Sa oskad ka kärinata laulda, see oli kena. Kõik oli väga maitsekas. See oli väga veenev.

Mihkel: mõnikord võib tunduda, et asi läheb üle võlli, aga sest sa pole oma loomulikus keskkonnas. Täna ei läinud. Ma ei jaksa ära oodata finaalsaates, kuidas sa rokkbändiga vajutad. Kui sa pistsid kriiskama ja kuidas seal püsisid absoluutses hääles… see oli fantastiline! Mulle väga meeldis, mis sa tegid. Ma ei jaksa ära oodata kui ma näen sind päris bändiga päriselt panemas!

20:31

Diana esitab laulu “Dream On"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)

20:22

Teeme vahepeal kokkuvõtte ülalolevast küsitlusest. Teie arvates on kolm edasipääsejat täna:

Märten Männiste (31,3%)

Andres Estna (18,8%)

Andreas Pall (18,8%)

20:19

Mihkel: sa oled mulle üldiselt kõigis voorudes väga meeldinuid, sa oled väga huvitav isiksus, aga ma valetaks, kui ütleks, et sa ei valmistanud mulle täna pettumust. Valisid keerulise loo. Sul oli raske lugu, läksid närvi ja kõik tekitas olukorra, kus miuni esitus ei jõudnud. Ma olen pettunud.

Birgit: mis Mihkel rääkis oli aus. Ma lava taga nägin, kuidas sa harjutasid ja närv ilmselt vedas alt. Eelnevad kolm lauljat olid väga kindlad ja lavanärv ilmselt parem, kontrast mõjus meile suurelt. Lugu oli kurb, sina kurvameelne ja mul hakkas natuke kahju. Ma usun, et saad kõvasti paremini kui täna.

Koit: on kuulda, et sinus on palju muusikat sees, sa oled musikaalne kutt. Esimene pool loost salm oli madal, sa ise olid pabinas. Esimestes voorudes sa laulsid haruldaselt vaikselt. Kui sa laulad on tunne, nagu hääl on kuskil paisu taga kinni. Natuke arglik, vaikne, ebakindlam kui mõned teised, aga sinus on muusikat küll. Et sa endast selle üles leiaks, suudaks närvist üle olla ja teha oma asja ägedalt.

20:14

Nüüd on laval Andres palaga “Lose Somebody"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)
20:11

Koit: see on üks mu lemmikud vanu eesti lugusid, kihvt loovalik. Sul on huvitav tämber, siidine, natuke kahisev ja pehme tämber, aga samas on üleval kõik noodid olemas. Kohati sa laulad natuke sirgelt, aga tänapäeval see pole küsimus. Hääl on väga ilus sul. Väga veenev on.

Mihkel: olen nõus, et saade on alanud murettekitavalt hästi. Sul on tõesti äratuntav hääl ja see on suur väärtus. Mulle üldiselt ei meeldi kui karjutakse, aga praegu ma jäin karjumist igatsema. Kus hääl läheb üles, oleks võinud rohkem natuke vajutada. Sa olid suhteliselt tubli.

Birgit: see on lugu, mida väga suured tegijad on laulnud, võimsate häältega lauljad, seepärast ma natuke muretsesin, aga sa oma ilusa tämbriga tegid selle väga maitsekalt, enesekindlalt ja ilusti ära. Enam ma ei näinud väikest Märtenit, vaid laval oli mees, kes laulis oma tämbriga.

20:06

Märten laulab laulu “Kohtumistund"

„Eesti otsib superstaari“ esimene stuudiovoor

(Tiina Kõrtsini)
20:04

Birgit: väga tore esitus. Sa jagasid seda täna mitte ainult meiega, vaid televaatajatega ka. Kui ma nägin laulu pealkirja, tundsin natuke muret, et see on äraleierdatud laul. Sa tegid sellest oma versiooni. Etteaste mõjus armsalt ja väga ilusasti.

Koit: tegid selle loo enda omaks. Kuulsime sinu tämbrit kenasti, aga eelnevates voorudes oleme tundnud, et tahaks rohkem minna lasta, sa seisad ja hääl tuleb, aga oled väga staatiline. Et lasta julgeda emotsiooni välja, aga see kõik oli armas ja kena. Natuke oli ettevaatlik, väga kindla peale. Kõik ühelt noodilt teisele minekud olid olemas nii, et ei libastuks, üldpilt oli väga kena.

Mihkel: ma pole nõus sellega, mis Koit rääkis. Mind on alati lummanud tüünus. Sa meenutad mulle üht Ameerika lauljat, kes on stiililt sarnane. Sa oled mulle alati meeldinud ja mul pole sulle ka täna etteheiteid, peale selle, et minu maitsele sa liiga palju lasid minna. Laul kippus minema loiiga emotsionaalseks. Ma pean sulle väga pöialt ja loodan, et sul läheb selles saates hästi.

19:59

Mirjami esituses kõlab “Killing Me Softly (by His Song)"

Eesti otsib superstaari - TV3 saade. (Tiina Kõrtsini)
19:46

Mida arvavad asjast kohtunikud?

Mihkel: tavaliselt lava- ja stuudiovooru vahel toimub lauljatega hüpe, sinuga on ka, ei olnud midagi nii hullu. Sa oled väga stiilne tüüp. Sinu positsioon on keeruline, alustada. Ei olnud viga.

Birgit: loobume hüüdnimest. Mul tuli väike kananahk, isegi väike pisar. Su lauluvalik oli suurepärane, see pole üldse nii tuntud laul, aga seda laulab tuntud laulja, kel on megahääl. Valisid laulu, mis Eesti inimestele paljudele on tundmatu, aga sellel oli ilus sõnum, sa tegid selle enda omaks, sul oli ka rägin sees, nagu originaalis. Sa mõjud nii enesekindlalt.

Koit: sa oled hästi stabiilne laulja. Swingersiga sa olid ka üks kindlamaid ja stabiilsemaid poistest. Mulle väga meeldis, väga maitsekas. Sa laulad väga puhtalt, igas olukorras. Mulle väga meeldis.

19:42

Kauro esitab lugu “Grace"

19:28

Esimeses stuudiovoorus võistlevad:

Kauro Tafitšuk

Mirjam Aru

Märten Männiste

Andres Estna

Diana Maria Toomingas

Tanel Vaikjärv

Katerina Agafonova

Elis Roost

Andreas Pall

Maribel Vääna

19:19

Tere õhtust!

Lõpuks on käes aeg, mil saab kaasa elada uue superstaari sünnile! Täna ja järgmisel kahel pühapäeval näeme ohtralt pisaraid ja kindlasti ka suuri rõõmustamisi, sest 20 staarihakatist hakkavad võistlema kohtade eest finaalsaadetes.

Tänasest saates pääseb edasi kolm lauljat, mis tähendab seda, et seitse jääb välja.

Ela koos meiega esimesele saatele kaasa ja anna kommentaarides teada, kes on sinu lemmik!