Inimesed

„PUUDUTA MIND“ | Hundisilma peremehele ennustab tulevikku nõid Merily Timmer, talle sekundeerib hüpnotisöör Ants Rootslane (2)

Anu Saagim, 30. september 2021 13:09

„Puuduta mind“ – saatekülalised Edgar Savisaar, Merily Timmer ja Kuu. Saatejuhid Anu Saagim ja Ants Rootslane

Foto: Õhtuleht

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, arstid, koolitajad ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi ja hüpnotisöör Ants Rootslase külaliseks on seekord Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar, kes ei kandideeri kohalikel valimistel Tallinnas Lasnamäel mitte Keskerakonna, vaid valimisliidu Vaba Eesti nimekirjas. Üllatuskülaliseks on „Selgeltnägijate tuleproovi“ eelmise hooaja võitja Merily Timmer, kes hakkab Edgarile tulevikku ennustama.

Uuurime Eesti ühelt legendaarsemalt poliitikult, kas ta on vaba mees ja võib teha vabasid valikuid, kas Keskerakond on ustava sõduri lõplikult oma ridadest minema pühkinud, kas peavoolumeedia naerab Vaba Eesti valimisliidu üle, kas ta on vaktsineerimise vastane, miks eestlane on ikka vaene, aga riik rikas jpm põnevat.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2021
„PUUDUTA MIND“ 203. SAADE | Selgeltnägija Merily Timmeri ennustused Edgar Savisaarele panevad üllatusest ahhetama
26.08.2021
„PUUDUTA MIND“ 202. SAADE | Covid-19 uurija Kaari Saarma: ma ei ole vaktsiinide vastane, küll olen rumala või ebaausa teaduse vastane
19.08.2021
„PUUDUTA MIND“ 201. SAADE | Staarviroloog Irja Lutsar vastab põletavatele vaktsineerimist puudutavatele küsimustele
12.08.2021
„PUUDUTA MIND“ 200. SAADE | Inga Lunge soovitab kõik „pean“ ülesanded oma elust ära kustutada